apples and cheese
318 results for “apples and cheese”
$8.99($0.47/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$2.79($1.12/ounce)
SNAP EBT eligible
$1.39($0.25/ounce)
Buy 4 for $4 Kraft mac and cheese
$15.99($0.17/ounce)
reg $18.79
Sale
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$6.79($1.13/ounce)
Loved for: natural ingredients
SNAP EBT eligible
$19.99($0.70/ounce)
Loved for: flavorful meal
SNAP EBT eligible
$3.39($0.75/ounce)
SNAP EBT eligible
$8.19($0.83/ounce)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible
Sponsored
$13.99($1.12/ounce)
reg $15.39
Sale
SNAP EBT eligible
$5.99($0.60/ounce)
$4.59
was $5.99
New lower price
SNAP EBT eligible
$5.99($0.75/ounce)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible
$4.69
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$2.79($1.24/ounce)
SNAP EBT eligible
$1.99($0.33/ounce)
Loved for: snack convenience
SNAP EBT eligible
$3.39($0.57/ounce)
was $5.99
New lower price
SNAP EBT eligible
$9.99($0.45/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored