Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cheese waffles

490 results for “cheese waffles”

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 42ct: Cheese, Barbecue, Ranch

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale

Extra Sharp Cheddar Cheese - 7oz - Good & Gather™

$5.29($0.76/ounce)

Sargento Off the Block 4-Cheese Mexican Blend Fine Shredded Cheese - 8oz

$3.19($0.40/ounce)

Reduced Fat Provolone Deli Sliced Cheese - 8oz/12 slices - Good & Gather™

$1.69($0.21/ounce)

Gouda Cheese - 8oz - Good & Gather™

Annie's Bluey Mac and Cheese - 6oz: Sugar Free

$1.39
reg $1.59
Sale

Gouda Cracker Cut Cheese - 10oz/30 slices - Good & Gather™

$3.19($0.32/ounce)

Pepper Jack Cheese Snack Bars - 9oz/12ct - Good & Gather™

$2.79($0.31/ounce)

Reduced Fat Swiss Deli Sliced Cheese - 7oz/10 slices - Good & Gather™

$1.69($0.24/ounce)

Tillamook Farmstyle Italian Blend Shredded Cheese - 8oz

$4.39($0.55/ounce)
4.8(423)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Cheez-It Snap'd Double Cheese Crackers - 7.5oz

Sponsored

HERR'S Chick-fil-A Sea Salt Waffle Fries Potato Chips - 7oz

$4.79
HERR'SNew at target
4.2(262)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

Habanero Monterey Jack Deli Sliced Cheese - 8oz/12 slices - Good & Gather™

$1.69($0.21/ounce)

Goat Cheese Crumble - Good & Gather™ 4oz

$2.99
Good & GatherNew at target
4.7(10)
SNAP EBT eligible

Eggo French Toaster Sticks Original - 12.7oz/32ct

$2.99($0.24/ounce)
was $3.39
New lower price
4.3(222)
Loved for: convenience
SNAP EBT eligible

Takis Intense Nacho Cheese Tortilla Chips - 3.25oz

$2.49($0.77/ounce)
4.3(987)
Loved for: perfect portion
SNAP EBT eligible

Kodiak Cakes Breakfast Sandwich Bacon and Colby Jack Cheese - 9.24oz/2ct

$6.39($0.69/ounce)

Reduced Fat Colby Jack Cheese Snack Bars - 9oz/12ct - Good & Gather™

$2.79($0.31/ounce)

Red's All Chicken Maple Sausage Egg & Cheese Breakfast Burrito - 4.5oz

$2.39($0.53/ounce)

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 1oz: Gluten-Free

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.