Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken coup

376 results for “chicken coup”

Panera Bread Gluten Free Creamy Chicken & Wild Rice Soup - 16oz: USDA Grade A

Shredded Chicken - 12oz - Good & Gather™

$6.29($0.52/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.1(1353)
Loved for: convenient for quick meals
SNAP EBT eligible

Reduced Sodium Chicken Broth - 32oz - Good & Gather™

$1.59($0.05/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(6130)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Knorr Granulated Chicken Bouillon - 15.9oz: Cholesterol Free, Fat Free, No Artificial Flavors

$4.29($0.27/ounce)

Campbell's Condensed Healthy Request Chicken Noodle Soup - 10.75oz

$2.19($0.20/ounce)
4.4(251)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Perdue Chicken Breast Tenderloins Antibiotic Free - 0.8-1.4lbs - price per lb

$5.66 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Pacific Foods Organic Chicken Noodle Soup - 16.1oz: No Added Sugar, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

$3.49($0.22/ounce)
was $3.69
New lower price

Sponsored

Tyson All Natural All Natural Chicken Nuggets - Frozen - 29oz

$6.99($0.24/ounce)
4.4(1648)
Loved for: convenient preparation
SNAP EBT eligible

Pacific Foods Organic Gluten Free Chicken & Wild Rice Soup - 16.3oz

$3.49($0.21/ounce)
was $3.69
New lower price
4.4(284)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Pacific Foods Organic Gluten Free Condensed Cream of Chicken Soup - 10.5oz

$2.99($0.28/ounce)

Tyson Any'tizers Honey BBQ Flavored Chicken Bites - 24oz

$8.99($0.37/ounce)
4.1(1176)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

Rao’s Made For Home Chicken Noodle Soup -  16oz

$3.99($0.25/ounce)

Organic Chicken Bone Broth - 32oz - Good & Gather™

Tyson All Natural Crispy Chicken Strips - Frozen - 25oz

$8.99($0.36/ounce)
4.3(3608)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Applegate Naturals Family Size Chicken Nuggets - Frozen - 16oz

$12.69($0.79/ounce)
4.3(211)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Annie's Organic Chicken Noodle Soup - 14oz

$3.99($0.29/ounce)
was $4.49
New lower price
4(156)
Loved for: wholesome ingredients
SNAP EBT eligible

Tyson All Natural Chicken Breast Patties - Frozen - 23oz

$6.99($0.30/ounce)
4.4(1966)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.