Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken coup

376 results for “chicken coup”

Lipton Soup Secrets Extra Noodle Soup Mix - 4.9oz/2pk

Campbell's Homestyle Chicken Noodle - 16.1oz: No High Fructose Corn Syrup

$1.99($0.12/ounce)

Tyson Grilled & Ready Oven Roasted Diced Chicken Breast - - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4.3(629)
Loved for: convenient meal prep
SNAP EBT eligible

Frozen Chicken and Vegetable Potstickers - 12oz - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.5(1180)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Tyson Spicy Chicken Patties - Frozen - 23oz

$6.99($0.30/ounce)
4.7(442)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Tyson Any'tizers Frozen Crispy Chicken Bites - 24oz

$8.99($0.37/ounce)

Pho'nomenal Gluten Free Chicken Pho Noodle Soup - 2.47 oz

$2.99($1.21/ounce)
4.1(112)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible

Panera Bread Chicken Noodle Soup - 16oz

$5.99($0.37/ounce)

Better Than Bouillon Roasted Chicken Soup Base - 8oz: Gluten-Free

$5.19($0.65/ounce)

Tyson Blackened Flavored Chicken Breast Strips - - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.6(754)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Panera Bread Chicken Noodle Soup - 32oz

$9.99($0.31/ounce)

Fresh Organic Air Chilled Chicken Breast Tenders - 1-1.7lbs - price per lb - Good & Gather™

$12.39 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Breaded Chicken Patties - Frozen - 26oz - Good & Gather™

$5.99($0.23/ounce)
4.4(388)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Pacific Foods Organic Gluten Free Low Sodium Free Range Chicken Broth - 32oz

$3.69($0.12/ounce)

P.F. Chang's Chicken Dumplings - 8.2oz

$3.99($0.49/ounce)
4.4(755)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Tyson Baked Chicken Nuggets - Frozen - 25oz

$6.99($0.28/ounce)

Perdue Bone-In Chicken Thighs - 1.9-2.42lbs - price per lb

$4.82 max price($1.99/lb)
Final price will be based on weight.

kevin's foods Gluten Free Chicken Burrito Bowl - 9.5oz

$5.99($0.63/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.