Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken moodle soup

240 results for “chicken noodle soup”

Chicken Broth - 48oz - Good & Gather™

$2.29($0.05/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(6121)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Knorr Pasta Sides Chicken Flavor - 4.3oz: No Added MSG, No Artificial Flavors, No Preservatives

$1.39($0.32/ounce)

Creamy Tomato Basil Soup 16oz - Good & Gather™

$3.69($0.23/ounce)
4.1(85)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Swanson Natural Goodness Gluten Free 33% Less Sodium Chicken Broth - 48oz

$3.99($0.08/ounce)
Select items on sale

Maruchan Instant Lunch Flavor Noodle Soup

$0.69 - $0.99

A-Sha Foods USA Zimm's Miso Noodle Soup - 3.28oz

Reduced Sodium Chicken Broth - 48oz - Good & Gather™

$2.29($0.05/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(6121)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

A-Sha Hello Kitty Spicy Cup Noodle Soup -  2.29oz

$3.00($1.31/ounce)

Campbell's Chunky Creamy Chicken & Dumplings Soup Microwaveable Bowl - 15.25oz: No High Fructose Corn Syrup

Campbell's Italian Style Wedding Soup - 16.1oz: Good Source of Fiber

$2.49
reg $3.19
Sale

Campbell's Condensed Butter Chicken Sauce - 10.5oz

Samyang Buldak Carbonara Rice Cake Tteokbokki - 6.31oz

$3.99($0.63/ounce)
reg $4.39
Sale

Nongshim Bowl Spicy Kimchi Soup Microwavable Noodle Bowl - 3.03oz

$1.49($0.49/ounce)

Annie's Gluten Free Chicken & Pasta Soup - 14oz

$4.99($0.36/ounce)

Nongshim Ramyun Black Noodle - 4.58oz

$2.29

Campbell's Chunky Sirloin Burger with Country Vegetables Soup - 18.8oz: No Artificial Flavors

$2.49($0.13/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.