Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chicken noodle soup packets

210 results for “chicken noodle soup packets”

NongShim Spicy Shin Ramyun Soup - 16.9oz/4ct

Pacific Foods Organic Gluten Free Chicken & Wild Rice Soup - 16.3oz

$3.49($0.21/ounce)
was $3.69
New lower price
4.4(283)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Bear Creek Creamy Wild Rice Soup Mix - 9.6oz

$4.39($0.46/ounce)

MOMOFUKU Sesame Miso Noodles - 14.5oz/4ct

$9.99($0.69/ounce)
4.5(157)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Nongshim Hot & Spicy Soup Microwavable Noodle Bowl - 3.03oz

$1.49($0.49/ounce)
4.6(388)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

Ramen Bae Chicken Protein Ramen Soup - 3ct

$9.99
Ramen BaeNew at target
4.2(7)
SNAP EBT eligible

Kettle & Fire Organic Gluten Free Chicken Bone Broth - 16.9oz

$6.59($0.39/ounce)
Lower price on select items
4.8(15219)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Knorr Granulated Tomato Chicken Bouillon - 7.9oz

$2.69($0.34/ounce)
4.2(1280)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

MOMOFUKU Sweet and Spicy Noodles - 14.12oz/4ct

$9.99($0.71/ounce)
4.9(1137)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Nasoya Original Udon Noodle Soup - 7.76oz: Cholesterol Free

Pacific Foods Organic Gluten Free Low Sodium Free Range Chicken Broth - 32oz

$3.69($0.12/ounce)

Swanson Natural Goodness Gluten Free 33% Less Sodium Chicken Broth - 48oz

$3.99($0.08/ounce)
Select items on sale

Campbell's Homestyle Chicken Noodle - 16.1oz: No High Fructose Corn Syrup

$1.99($0.12/ounce)

Goya Powdered Chicken Bouillon - 2.82oz

$1.49($0.53/ounce)
Lower price on select items
4.3(96)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.