Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

chocolate hollow

703 results for “chocolate hollow”

Lindt Classic Recipe White Chocolate Candy Bar - 4.4 oz.

4.7(636)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Lindt Excellence 90% Cocoa Dark Chocolate Candy Bar - 3.5 oz.

4.5(391)
Loved for: smooth texture
SNAP EBT eligible

Milk Chocolate Cashews - 12oz - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.7(1490)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

Ghirardelli Dark Chocolate Candy SQUARES with Raspberry Filling - 5.32oz

$6.49($1.22/ounce)
was $6.99
New lower price
Buy 1 get 1 25% off Ghirardelli candy bags

HERSHEY'S Nuggets Milk Chocolate with Almonds Candy - 8.8oz

$5.99
4.9(248)
Loved for: smooth chocolate
SNAP EBT eligible

Tony's Chocolonely Everything Bar Candy - 6.35oz

Ferrero Rocher Milk Chocolate Squares - 3.7oz/10ct

$5.19($1.40/ounce)

UNREAL Dark Chocolate Almond Butter Cups Candy - 3.2oz

$6.39($2.00/ounce)
4.5(317)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Ferrero Rocher Milk Chocolate Hazelnut Candy Bar - 3.1oz

Sponsored

Ferrero Rocher White Chocolate Hazelnut Candy Bar - 3.1oz

$4.49($1.45/ounce)
4.6(1553)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Lindt LINDOR 70% Extra Dark Chocolate Candy Truffles Bag - 5.1oz

Ghirardelli Milk Chocolate Candy SQUARES with Caramel Waffle Cone Filling - 5.2oz

$6.49($1.25/ounce)
was $6.99
New lower price
Buy 1 get 1 25% off Ghirardelli candy bags

Cookies n Creme Full Size Candy Bar - 1.55oz

$1.99($1.28/ounce)

Nestle Toll House Butterscotch Chips for Cookie Baking - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Preservatives

$4.99($0.45/ounce)
Select items on sale

Lindt Lindor Dark Chocolate Candy Truffles - 5.1 oz

$6.99($1.37/ounce)
4.7(346)
Loved for: rich creamy filling
SNAP EBT eligible

GHIRARDELLI Premium Baking Milk Chocolate Chips - 11.5oz

$7.69($0.67/ounce)
4.8(3318)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

GHIRARDELLI Premium Dark Sea Salt Almond SQUARES Medium Bag - 4.12oz

$6.49($1.58/ounce)
was $6.99
New lower price
Buy 1 get 1 25% off Ghirardelli candy bags

Ghirardelli Dark Chocolate Candy SQUARES with Lava Cake Filling - 5.3oz

$6.49($1.22/ounce)
was $6.99
New lower price
Buy 1 get 1 25% off Ghirardelli candy bags
4.7(394)
Loved for: gooey molten center
SNAP EBT eligible

Godiva Candy Assorted Cake Truffles 3.8oz

$12.99($3.42/ounce)
4.5(446)
Loved for: variety of flavors
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.