Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cooking himalayan salt

1,000+ results for “cooking himalayan salt”

Organic Basil - 0.6oz - Good & Gather™

$5.59($9.32/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(74)
SNAP EBT eligible

Organic Garam Masala - 1.9oz - Good & Gather™

$5.29($2.78/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(127)
SNAP EBT eligible

Chili Powder - 10oz - Good & Gather™

$4.79($0.48/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(51)
SNAP EBT eligible

McCormick Sea Salt Grinder - 2.12 oz: Dried Culinary Salt

$3.19($1.50/ounce)
4.7(311)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Organic Dill Weed - 0.6oz - Good & Gather™

$5.59($9.32/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(94)
SNAP EBT eligible

Garlic Butter Blend - 3.1oz - Good & Gather™

$3.29($1.06/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(86)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Lawry's Seasoned Salt - 8oz: No Added MSG, No High Fructose Corn Syrup, Savory

$3.19($0.40/ounce)

Ground Thyme - 1.75oz - Good & Gather

$3.59($2.05/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(42)
SNAP EBT eligible

Diamond Crystal Salt Co. Salt Flakes - 16oz: Vegan, NSF Certified, Sugar-Free

Organic Paprika - 1.7oz - Good & Gather™

$5.59($3.29/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(47)
SNAP EBT eligible

Black Peppercorn Grinder - 1.8oz - Good & Gather™

$4.79($2.66/ounce)

Organic Fresh Oregano - 0.5oz - Good & Gather™

$1.99($3.98/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(34)
SNAP EBT eligible

Sponsored

White Pepper - 2.5oz - Good & Gather

$5.69($2.28/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(145)
SNAP EBT eligible

Mediterranean Sea Salt Grinder - 4.2oz - Good & Gather™

$5.79($1.38/ounce)

4-in-1 Pizza Seasonings - 3.03oz - Good & Gather™

$3.99($1.32/ounce)
4.3(63)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible

Chili Lime Seasoning Blend - 3.5oz - Good & Gather™

$2.19($0.63/ounce)

Umami Seasoning Blend - 2.65oz - Good & Gather™

$2.59($0.98/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(354)
Loved for: versatile seasoning
SNAP EBT eligible

Organic Sage - 0.5oz - Good & Gather™

$1.99($3.98/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(49)
SNAP EBT eligible

Morton Iodized Sea Salt - 26oz

$3.49($0.13/ounce)
4.8(158)
SNAP EBT eligible

Pure Vanilla Extract - 1 fl oz - Good & Gather™

$3.49($3.49/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(382)
SNAP EBT eligible

Morton Coarse Kosher Salt - 48oz

$4.39($0.09/ounce)

Alessi 100% Natural Fine Sea Salt - 24oz

$2.99($0.12/ounce)
4.4(233)
Loved for: natural flavor
SNAP EBT eligible

Lawry's Classic Coarse Ground Garlic Salt - 11oz: Dried Culinary Salt

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.