Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

cooking himalayan salt

1,000+ results for “cooking himalayan salt”

McCormick Pure Vanilla Extract - 2 fl oz: Gluten-Free, Vegan

$7.39($3.70/fluid ounce)
4.7(560)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Steak Grilling Spice - 3.4oz - Good & Gather™

$1.69($0.50/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(101)
SNAP EBT eligible

4th & Heart Himalayan Pink Salt Grass-Fed Ghee - 9oz

$12.19($1.35/ounce)

Tajin Gluten Free Clasico Chile Lime Seasoning - 5oz

$2.99
4.8(231)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Dan-O's Italian-O Seasoning - 1.7oz: Contains Garlic, Onion, Sea Salt

$6.49($3.82/ounce)

Thai-Style Chili Mango Chopped Salad Kit - 11.25oz - Good & Gather™

$3.89($0.35/ounce)

Siesta Co. Sea Salt Flakes

$6.49($0.11/ounce)
4.8(10)
SNAP EBT eligible

Alessi Premium All Natural Coarse Sea Salt - 24oz

$2.99($0.12/ounce)

Sponsored

Poultry Seasoning - 4oz - Good & Gather™

$2.89($0.72/ounce)

Ground Marjoram - 1.5oz - Good & Gather™

$4.49($2.99/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(34)
SNAP EBT eligible

Tikka Masala Sauce - 12 fl oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(567)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Cinnamon - 9oz - Good & Gather™

$6.39($0.71/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(47)
SNAP EBT eligible

Siete Al Pastor Seasoning - 1oz: Garlic, Sea Salt

$2.59($2.59/ounce)

Tajin Gluten Free Reduced Sodium Clasico Chile Lime Seasoning - 5oz

Lawry's Coarse Ground With Parsley Garlic Salt - 6oz: Dried Culinary Salt

$3.59($0.60/ounce)

Thai Kitchen Premium Authentic Red Curry Paste 4oz: Gluten-Free

Devious Pink Salt and Pepper Protein Seasoning - 4oz

$7.99

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.