skip to main content
skip to footer
Target New Arrivals
Halloween
Clothing, Shoes & Accessories
Home & Decor
Kitchen & Dining
Patio, Lawn & Garden
Grocery
Household Essentials
Baby
Beauty
Target Beauty Studio
Personal Care
Sports & Outdoors
Pets
Health
Wellness
School & Office Supplies
Toys & Games
Electronics & Tech
Video Games
Books, Music & Movies
Party Supplies
Gift Ideas
Gift Cards
Shop by Community
Target Optical
Deals
Clearance
New Arrivals
Back to School
College
Top Deals
Target Circle Deals
Weekly Ad
Shop Order Pickup
Shop Same Day Delivery
Registry
RedCard
Target Circle
Find Stores
Target Circle™
Target Circle™ Card
Target Circle 360™
Registry & Wish List
Weekly Ad
Find Stores
Categories
Deals
Pickup & delivery
search
cooking spices
Target
Grocery
cooking spices
Filter
Sort
Pickup
Same-day Delivery
Shipping
Shop in store
Deals
Type
Brand
Spice Type
Diet Type
New & Top Rated
Dietary Preferences
Sold by
1,000+ results
for “cooking spices”
$13.99
Chana Besan (Chickpeas Flour) - 32oz (2lbs) 908g Pet Jar - Rani Brand Authentic Indian Products
Rani Brand Authentic Indian Foods
5
(1)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$15.79 - $92.90
Fajita Seasoning by Its Delish
It's Delish
Add to cart
$6.79
Eastanbul Coriander Ground, Semilla de Cilantro, Cilantro Seed Powder, 5.3oz
Eastanbul
Add to cart
$8.39
Snackathon Katsuo Fumi Furikake, 1.76 oz Single Bottle
Snackathon
3
(1)
Add to cart
$10.99
Chicken Seasoning, Indian 11-Spice Blend - 2.82oz (80g) - Rani Brand Authentic Indian Products
Rani Brand Authentic Indian Foods
Add to cart
$16.99
Mediterranean Seasoning by It's Delish
It's Delish
Add to cart
$19.99
Organic Ground Garlic - 16oz (1lb) 454g PET Jar - Rani Brand Authentic Indian Products
Rani Brand Authentic Indian Foods
Add to cart
$15.29
Tandoori Seasoning, Hanna's Gourmet
Hanna's Gourmet
Add to cart
$15.29
Sesame Seeds, Hanna's Gourmet
Hanna's Gourmet
Add to cart
$15.29
Lemon Pepper Seasoning, Hanna’s Gourmet
Hanna's Gourmet
Add to cart
$15.05
Morel Distribution Co | Dried Avocado Leaves, Hojas de Aguacate Seco, Avocado Leaves Tea: 4 oz
Morel Distribution Co., Inc.
Add to cart
$29.10
Morel Distribution Co | Sarsaparilla Dried Root, Zarzaparrilla Loose Leaf Tea: 1 lb.
Morel Distribution Co., Inc.
Add to cart
Sponsored
$19.99
Organic Chilli Flakes - 14oz (400g) PET Jar - Rani Brand Authentic Indian Products
Rani Brand Authentic Indian Foods
Add to cart
$15.29
Garlic Granulated California
Hanna's Gourmet
Add to cart
$15.29
Fenugreek Seed, Hanna’s Gourmet
Hanna's Gourmet
Add to cart
$11.93 - $61.99
GROUND BAY LEAVES BY IT'S DELISH
It's Delish
Add to cart
$9.99
Meat Curry Masala, Indian 21-Spice Blend - 3oz (85g) PET Jar - Rani Brand Authentic Indian Products
Rani Brand Authentic Indian Foods
Add to cart
$14.29
Garlic Salt, Hanna’s Gourmet
Hanna's Gourmet
Add to cart
$117.99
Redmond Life Real Salt Powder Bag 25 lb
Redmond Life
Add to cart
$20.99
Jal Jeera Masala, Indian 14-Spice Blend - 24.5oz (1.54lbs) 700g PET Jar - Rani Brand Authentic Indian Products
Rani Brand Authentic Indian Foods
Add to cart
$17.29
Garlic Powder, Hanna's Gourmet
Hanna's Gourmet
Add to cart
$17.29
Chipotle Chile Powder, Hanna's Gourmet
Hanna's Gourmet
Add to cart
$16.99
Peanuts Raw Whole w/Skin (uncooked, unsalted) - 40oz (2.5lbs) - Rani Brand Authentic Indian Products
Rani Brand Authentic Indian Foods
Add to cart
$10.99 - $34.99
PRIDE OF INDIA Everyday Seasoning w/ Grinder Cap
Pride Of India
Add to cart
Sponsored
of 50
Page 1
Page 44
Page 46
Trending now
Skip to next section
$4.39
($0.43/ounce)
Onion Powder - 10.3oz - Good & Gather™
4.9 out of 5 stars with 27 ratings
27 reviews
Add to cart
$3.39
($1.81/ounce)
Cayenne Pepper - 1.87oz - Good & Gather™
4.8 out of 5 stars with 315 ratings
315 reviews
Add to cart
$2.49
($1.17/ounce)
Smoked Paprika - 2.12oz - Good & Gather™
4.7 out of 5 stars with 650 ratings
650 reviews
Add to cart
$3.39
($0.75/ounce)
Goya Minced Garlic 4.5oz
4.7 out of 5 stars with 10 ratings
10 reviews
Add to cart
Highly rated
$2.19
McCormick Meat Loaf Seasoning Mix - 1.5oz: Garlic, Onion, Paprika
4.4 out of 5 stars with 81 ratings
81 reviews
Add to cart
$1.19
($0.60/ounce)
Minced Onion - 2oz - Good & Gather™
4.8 out of 5 stars with 518 ratings
518 reviews
Add to cart
$8.99
Szeged | Pride of Szeged Sweet Paprika Powder | 4 oz | Gourmet Spice | 1-Pack
4.7 out of 5 stars with 15 ratings
15 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.49
($1.10/ounce)
Badia Garlic Ground Parlsey - 5oz
4.8 out of 5 stars with 18 ratings
18 reviews
Add to cart
$4.49
Lola's Spicy Garlic & Herb Seasoning - 2.65oz
Add to cart
$1.89
($0.63/ounce)
Badia Garlic Powder - 3oz
4.8 out of 5 stars with 105 ratings
105 reviews
Add to cart
$3.79
($0.47/ounce)
Slap Ya Mama" Cajun Seasoning 8oz: With Coriander Seed, Cumin, Paprika, Dried
4.5 out of 5 stars with 25 ratings
25 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.19
($0.45/ounce)
Onion Powder - 2.62oz - Good & Gather™
4.8 out of 5 stars with 2034 ratings
2034 reviews
Add to cart
$1.19
($0.56/ounce)
Ground Paprika - 2.12oz - Good & Gather™
4.8 out of 5 stars with 1029 ratings
1029 reviews
Add to cart
$2.49
($2.49/ounce)
Hidden Valley Original Ranch Salad Dressing & Seasoning Mix - 1oz: Certified Gluten-Free, Garlic, Onion
4.8 out of 5 stars with 693 ratings
693 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.69
($0.52/ounce)
Lawry's Classic Coarse Ground Garlic Salt - 11oz: Dried Culinary Salt
4.4 out of 5 stars with 456 ratings
456 reviews
Add to cart
$3.29
($2.06/ounce)
Organic Onion Powder - 1. 6oz - Good & Gather
4.7 out of 5 stars with 303 ratings
303 reviews
Add to cart
$5.59
($2.66/ounce)
Organic Ground Garlic Powder - 2.1oz - Good & Gather™
4.8 out of 5 stars with 244 ratings
244 reviews
Add to cart
Highly rated
$5.59
($3.29/ounce)
Organic Paprika - 1.7oz - Good & Gather™
4.8 out of 5 stars with 46 ratings
46 reviews
Add to cart
$5.59
($2.80/ounce)
Organic Cayenne Pepper - 2oz - Good & Gather™
4.8 out of 5 stars with 197 ratings
197 reviews
Add to cart
Highly rated
$6.49
($3.82/ounce)
Dan-O's Italian-O Seasoning - 1.7oz: Contains Garlic, Onion, Sea Salt
4.9 out of 5 stars with 124 ratings
124 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.49
($1.27/ounce)
Badia Spices Onion Powder - 2.75oz: Dried
4.7 out of 5 stars with 59 ratings
59 reviews
Add to cart
Highly rated
$1.59
($1.13/ounce)
Goya Sazon con Azafran 1.41oz: Garlic, Cumin, Turmeric, Saffron
4.6 out of 5 stars with 75 ratings
75 reviews
Add to cart
Highly rated
$6.49
($0.81/ounce)
Badia Season Garlic Powder 8oz: Dried Herb, Spice
4.8 out of 5 stars with 65 ratings
65 reviews
Add to cart
Highly rated
$3.49
($1.99/ounce)
Badia Grand Pepper Cayenne - 1.75oz: Dried
4.8 out of 5 stars with 51 ratings
51 reviews
Add to cart
Get top deals, latest trends, and more.
Email address
Sign up
Privacy policy
Terms