Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

dehydrated food

1,000+ results for “dehydrated food”

Wow Bao Chili Crisp Chicken Soup Dumplings - 6oz/6ct

$5.29
4.4(15)
Loved for: chili crisp flavor
SNAP EBT eligible

Kraft Restaurant Edition Parmesan Pesto Mac and Cheese Pasta - 9.5oz

$2.59
was $2.99
New lower price

Alexia Frozen Dill Pickle Seasoned Fries - 20oz

$5.99
4.1(39)
Loved for: dill pickle flavor
SNAP EBT eligible

Ripi Cacio e Pepe Ravioli - 9oz

$8.99
4.4(21)
SNAP EBT eligible

Stuffed Jalepeno Poppers - 8oz - Market Pantry

$4.99($0.62/ounce)

Maruchan Yakisoba Teriyaki Flavor Noodles - 4oz

$1.39($0.35/ounce)
4.6(94)
Loved for: quick meal preparation
SNAP EBT eligible

Pitaya Foods Organic Dragon Fruit & Passion Fruit Swirl Smoothie Bowl - 8 fl oz

$3.99($0.50/fluid ounce)
Pitaya Foods
4.5(327)
Loved for: refreshing flavors
SNAP EBT eligible

Caribbean Food Delights Jamaican Style Spicy Beef Patties - 10oz

$4.19($0.42/ounce)

Bertolli Appetizers Frozen Parmesan Arancini - 11oz

Sponsored

Wow Bao BBQ Chicken Mini Buns - 8oz/8ct

Bush's Gluten Free Bourbon and Brown Sugar Grillin' Beans - 22oz

Pitaya Foods Organic Acai & Strawberry Swirl Smoothie Bowl - 8 fl oz

$3.99($0.50/fluid ounce)
Pitaya Foods
4.4(321)
Loved for: smooth texture
SNAP EBT eligible

Frozen Fried Pickle Chips - 6oz - Market Pantry™

$5.59($0.93/ounce)

Rana Short Rib Lasagna Pasta - 42oz

$19.99($0.48/ounce)

Bibigo Frozen Bulgogi Chicken & Vegetable Crispy Dumpling Bites - 7.7oz

$3.99($0.52/ounce)

Goya Gluten Free Ripe Plantains - 11oz: No Added Sugar

$4.59($0.42/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.