Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

diabetic rice

330 results for “diabetic rice”

4Sisters Butter Belle Buttery White Rice Pouch - 8.5oz

$1.99($0.23/ounce)
4.1(78)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

4Sisters Roasted Chicken White Rice Kid's Pouch Chicken Bob - 8.5oz

$1.99($0.23/ounce)
4.1(79)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

4Sisters Chelsea Cheese Flavored White Rice - 8.5oz

$1.99($0.23/ounce)

Iberia Extra Long Grain Jasmine Rice - 5lbs

$5.79($0.07/ounce)

Seeds of Change Organic Quinoa, Brown & Red Rice with Flaxseed Mix Microwavable Pouch - 8.5oz

Lundberg Ready to Heat Fly By Jing Chili Crisp Rice - 8oz

Hinode Extra Long Grain White Rice - 5lbs

$6.49($0.08/ounce)

Goya Thai Jasmine Rice - 5lbs

$12.19($0.15/ounce)
4.5(72)
Loved for: fluffy texture
SNAP EBT eligible

Nishiki Premium Medium Grain White Rice - 10lbs

$18.99($0.12/ounce)

Lieber's Multi Grain Rice Cakes - 3.1oz: Wheat Free

$2.49($0.80/ounce)

Sponsored

Hinode Plus Blend Medium Grain Calrose White Rice - 20lbs

$16.49($0.05/ounce)
was $17.99
New lower price

KIND Zero Added Sugar Caramel Almond & Sea Salt Bars - 6.2oz/5ct

$7.29($1.18/ounce)
4.5(1372)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Somos Fajita White Rice - 8.5oz

$2.99($0.35/ounce)

Minute Rice Ready to Serve Gluten Free Yellow Rice - 8.8oz/2ct

$1.99($0.23/ounce)
4.6(126)
Loved for: convenient preparation
SNAP EBT eligible

Lundberg Organic Long Grain California Brown Basmati Rice - 2lbs

KIND Zero Added Sugar Peanut Butter Dark Chocolate Bars - 6.2oz/5ct

$7.29
4.6(2844)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Iberia Enriched Extra Long Grain White Rice - 5lbs

$5.59($0.07/ounce)

Prime Bites Strawberry Protein Rice Treat- 19g Protein - 9.16oz/4ct

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.