Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

dirty chips jalapeno

1,000+ results for “dirty chips jalapeno”

Sea Salt Veggie Straws - 7oz - Good & Gather™

$2.99($0.43/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(1473)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Halloween Mini Pretzels 30ct/15oz

Cheetos Halloween Bag Of Bones White Cheddar Snacks - 8oz

$4.79($0.64/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal

Cheetos Crunchy Flamin Hot - 8.5oz

$4.79($0.56/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.8(4238)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 8.5oz

$4.79($0.56/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.7(2909)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Cheetos Minis Flamin Hot Bites – 3.62oz

$2.29($0.63/ounce)
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal
4.5(1175)
Loved for: nostalgic flavor
SNAP EBT eligible

Lay's Classic Potato Chips - 8oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$3.29($0.41/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
4.7(4411)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Lay's Sour Cream & Onion Flavored Potato Chips - 7.75oz: No Artificial Flavors

Sponsored

SimplyProtein Restaurant Style Protein Jalapeno Ranch Flavored Tortilla Chips - 4.58oz

Mini Peanut Butter Filled Pretzels Multipack - 9ct - Good & Gather™

$5.99($0.44/ounce)

Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips - 7.75oz

LesserEvil Cheezmos Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks - 8oz

$4.79($0.60/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
4.7(3962)
Loved for: cheesy flavor
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 28ct: Original, Cheddar, Barbecue, Nacho

$16.49($0.61/ounce)
Select items on sale

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 18ct: May Contain Soy/Soybean

$8.99($0.50/ounce)
Select items on sale

Krunchers! Kettle Cooked Potato Chips Jalapeño Flavored Chips - 8oz

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.