Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

donuts holes

201 results for “donuts holes”

Goya Churros Pastry - 14.11oz: Cinnamon Sugar Flavor

$4.59($0.33/ounce)

MAGIC SPOON Frosted Strawberry Protein Pastries - 7.8oz/4ct

$8.99($1.15/ounce)

Frozen Triple Berry Tarts - 7oz/2ct - Favorite Day™

$6.99($1.00/ounce)
4.3(40)
Loved for: fresh berry flavor
SNAP EBT eligible

MAGIC SPOON Cinnamon Brown Sugar Protein Pastries - 7.8oz/4ct

Pop-Tarts Super Stuffed Frosted Strawberry Blast Toaster Pastries - 10.9oz/5ct

Double Chocolate Chip Muffins - 16oz/4ct - Favorite Day

$5.49($0.34/ounce)

New York Style Cheesecake Slices - 12oz/4ct - Favorite Day™

Donutful Chocolate Chip Mini Donuts - 7.05oz/10ct

$6.29($0.89/ounce)
reg $6.99
Sale

Tastykake Cream Filled Kripets - 14.25oz: Buttercream Frosting

The Brownie Baker Berries & Cheese Danish - 5oz

Sponsored

Variety Pack Muffins - 16oz/4ct - Favorite Day™

$5.49($0.34/ounce)
Favorite DayOnly at target
4.4(178)
SNAP EBT eligible

New York Bakery The Original Texas Toast Caesar Croutons - 5oz

Café Du Monde French Doughnut Beignet Mix - 28oz

$5.79($0.21/ounce)

Philadelphia Original Cheesecake Crumble Dessert - 6.6oz/2ct

Froot Loops Blueberry Glazed Donut Holes Family Size Breakfast Cereal - 17.8oz

New York Style Cheesecake Slices - 6oz/2ct - Favorite Day

Dessert Pie Pumpkin - 16.9oz - Favorite Day™

$4.99
Favorite DayNew at target
3.3(24)
SNAP EBT eligible

Eye Ball Vanilla Cake Bites - 4.7oz/4ct - Favorite Day™

TRUBAR Daydreaming About Donuts Snack Bars - 6g Protein - 8.8oz/10ct

Frozen Cheese Curds - 10oz - Market Pantry™

$5.59($0.56/ounce)
4.2(93)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.