Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

elote almonds

237 results for “elote almonds”

Elote Tortilla Chips - 10oz - Good & Gather™

Ellenos Pumpkin Pie Parfait Indulgent Yogurt - 6oz

$3.49($0.58/ounce)
EllenosNew at target
4.5(12)
SNAP EBT eligible

Ellenos Key Lime Pie Indulgent Yogurt - 6oz: 13g Protein

$3.49

Raw Supreme Almonds - 11oz Tub

$7.99($0.73/ounce)
DSD MerchandisersNew at target
5(2)
SNAP EBT eligible

NOKA Organic Healthy Snacks Plant Protein Superfood Smoothie Super Tropical - 16.9oz/4pk

$9.79
Lower price on select items

Evie's Snacks Roasted Texas Pecans Brown Butter Rum Nuts - 3oz

$6.99
4.4(65)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Mixed Nut Butter with Seeds - 12oz - Good & Gather™

$4.99($0.42/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(91)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Premium Fruit Jelly Slices Tub - 11oz

$7.49

Organic Tropical Fruit Snacks - 8oz/10ct - Good & Gather™

$5.89($0.74/ounce)
4.5(45)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

SunButter On the Go Cups Creamy Sunflower Spread, Nut Free, Non-GMO – 9oz/6ct

$5.99($0.67/ounce)
reg $6.89
Sale

Solely Organic Banana with Dark Chocolate Fruit Jerky - 0.8oz

Special K Vanilla and Almond Granola - 11oz: Cholesterol Free, Whole Grain

$4.79($0.44/ounce)

Ellenos Birthday Cake Indulgent Yogurt - 6oz: 12g Protein

$3.49

Gummy Peach Rings - 11oz Tub

$5.99($0.54/ounce)
DSD MerchandisersNew at target
4.3(3)
SNAP EBT eligible

Hapi Wasabi Green Peas - 9.90z: Roasted, Spiced

$6.29($0.64/ounce)

Navitas Organics Hemp Seeds - 8oz

$11.99($1.50/ounce)

Seneca Granny Smith Apple Chips - 2.5oz: Vegan, Gluten-Free

Justin's Vanilla Almond Butter - 12oz: Certified Gluten-Free, Creamy

$9.19($0.77/ounce)

Quest Nutrition Protein Bar - Apple Pie - 12ct

$21.99($1.04/ounce)
was $23.49
Lower price on select items
4.2(305)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.