Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

gf snacks

616 results for “gf snacks”

Cheetos Crunchy Xxtra Flamin' Hot Chips - 2.875oz: Gluten-Free

$2.79($0.97/ounce)
4.4(184)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Plantain Chips Sea Salt - 6oz - Good & Gather™

$3.99($0.67/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(852)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

That's it. Apples & Mangoes Flavored Fruit Bars - 6oz/5pk

Organic Blue Corn Tortilla Chips with Flax Seeds - 12oz - Good & Gather: Certified Gluten-Free

Gushers Watermelon Sour Apple Fruit Snacks - 4.8oz/6ct: Gluten-Free, Plant-Based

$2.99($0.62/ounce)

Sponsored

Legendary Foods Gluten Free and Keto Friendly Popped Protein Chips - Jalapeno Cheddar - 5.1oz/4ct

$8.49
reg $9.99
Sale

KIND Zero Added Sugar Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars - 6.2oz/5ct

$7.29($1.18/ounce)

Maui Onion Kettle Cooked Potato Chips - 8oz - Good & Gather™

Organic Yellow Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather: Certified Gluten-Free

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(3012)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Donkey Chips Salted Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavor

$4.49($0.41/ounce)

Cheetos Cheese Flavored Puffs - 2.5oz: Gluten-Free

$2.79($1.12/ounce)
4.6(361)
Loved for: cheesy flavor
SNAP EBT eligible

Tostitos Crispy Rounds Tortilla Chips - 12oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Quest Nutrition Gluten Free Chocolate Chip Cookie Dough Whey Protein Bars - 21g Protein - 12ct

Fritos Lightly Salted Corn Chips - 9.25oz: Gluten-Free

4.5(47)
Loved for: low sodium
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.