Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

gfs bacon

215 results for “of bacon”

Magnolia Table Prize Pig Biscuits - 12oz

$9.99($0.83/ounce)
4.6(140)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Boursin Shallot & Chive Cheese - 5.2oz

$5.79($1.11/ounce)

Brew Pub Lotzza Motzza Bacon Cheeseburger Pizza - 23.35oz

Frozen Mini Pancake & Sausage - 20.1oz/30ct - Market Pantry™

$6.99($0.35/ounce)
4.2(61)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Fresh Boneless Pork Shoulder Butt Roast - price per lb - Good & Gather™

$11.97 max price($3.99/lb)
was $4.49/lb
New lower price
Final price will be based on weight.

Jimmy Dean Sausage Spiral Croissant Sandwich - 13.3oz/2ct

$7.19
4.5(132)
Loved for: flaky croissant
SNAP EBT eligible

Hot Pockets Chipotle Chicken High Protein Frozen Sandwich - 6.75oz​

Johnsonville Fully Cooked Breakfast Sausage Patties - 4ct/11.1oz

Sponsored

Hot Pockets Barbacoa Beef High Protein Frozen Sandwich - 6.75oz​

$2.49

Fresh Boneless Butt Roast Pork Shoulder - price per lb - Good & Gather™

$13.53 max price($3.99/lb)
Final price will be based on weight.

SPAM Single Classic Slice - 2.5oz: Pork

$1.89($0.76/ounce)
4.7(1591)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Hormel Gatherings Honey Ham, Turkey, Cheese & Crackers Charcuterie Party Tray - 28oz

$14.99($0.54/ounce)

Sliced Honey Ham - 0.5lbs - Market Pantry™

Hot Pockets Extra Cheesy Ham & Cheddar Snacks - 17oz/4ct

$5.29($0.31/ounce)
4.4(513)
Loved for: rich cheese flavor
SNAP EBT eligible

Redondo's Hawaiian Winners - 16oz: Pork

$5.29($0.33/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.