Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

gluten free pretzels chips

429 results for “gluten free pretzels chips”

Drizzilicious S'mores Drizzled Mini Rice Cake - 4oz: Keto Certified, Organic

$3.79($0.95/ounce)

Hippeas Groovy White Cheddar Puffs - 4oz: Certified Gluten-Free, Vegan

$3.49($0.87/ounce)

Sponsored

Santitas White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Preservatives

Tostitos Scoops! Party Size Tortilla Chips - 14.5oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Fritos Lightly Salted Corn Chips - 9.25oz: Gluten-Free

4.5(47)
Loved for: low sodium
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Cinnamon Drizzled Mini Rice Cake - 4oz: Keto Certified, Organic, Vegan

$3.79($0.95/ounce)

Lay's Classic Party Size Potato Chips - 13oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$5.19($0.40/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Drizzilicious French Toast Drizzled Mini Rice Cake - 4oz

$3.79($0.95/ounce)
4.7(2789)
Loved for: incredible taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.