gold snacks
215 results for “gold snacks”
$3.99($0.25/ounce)
$1.19 - $9.79
Buy 2 for $4 Goldfish snacks
$7.19($0.60/ounce)
Loved for: nostalgic taste
SNAP EBT eligible
Recommendations for you
- Highly rated$3.19 - $5.79Buy 1 get 1 25% off LesserEvil organic popcorn on select items4.6 out of 5 stars with 8526 ratings
- $2.79($0.39/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish snacks4.8 out of 5 stars with 1217 ratings
- $2.49Buy 2 for $4 Goldfish snacks4.4 out of 5 stars with 90 ratings
- $4.59($0.50/ounce)Buy 3 for $9 chips & snacks+ 1 deal4.2 out of 5 stars with 1200 ratings
- $6.99($1.31/ounce)Buy 1 get 1 25% off Ghirardelli candy bags4.8 out of 5 stars with 289 ratings
Sponsored
$7.19($0.67/ounce)
Loved for: easy to snack
SNAP EBT eligible
$6.69($0.42/ounce)
$1.19 - $9.79
Buy 2 for $4 Goldfish snacks
$7.19($0.67/ounce)
SNAP EBT eligible
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
Related deals
- Highly rated$3.19 - $5.79Buy 1 get 1 25% off LesserEvil organic popcorn on select items4.6 out of 5 stars with 8526 ratings
- Highly rated$2.79 - $6.69Buy 2 for $10 snacks & dips on select items4.7 out of 5 stars with 3443 ratings
- $6.49Buy 1 get 1 25% off SkinnyPop olive oil popcorn4.6 out of 5 stars with 28 ratings
- $6.49Buy 1 get 1 25% off SkinnyPop olive oil popcorn4.6 out of 5 stars with 22 ratings
- $6.49Buy 1 get 1 25% off SkinnyPop olive oil popcorn4 out of 5 stars with 23 ratings
- $3.49Buy 1 get 1 25% off LesserEvil organic popcorn4.6 out of 5 stars with 182 ratings
- $9.99($1.11/ounce)reg $10.99 Sale4.5 out of 5 stars with 64 ratings
Sponsored
$2.79 - $9.79
$2.79($0.42/ounce)
Buy 2 for $4 Goldfish snacks
Sponsored
Trending now
- $6.99($0.65/ounce)reg $8.49 SaleCoupon: $1 off4.5 out of 5 stars with 108 ratings
- $2.79($0.39/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish snacks4.8 out of 5 stars with 1217 ratings
- $2.79($0.35/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish snacks4.6 out of 5 stars with 739 ratings
- $3.99($0.32/ounce)Buy 2 for $7 Cheez-It snacks4.6 out of 5 stars with 2079 ratings
- $3.99($0.32/ounce)Buy 2 for $7 Cheez-It snacks4.5 out of 5 stars with 2671 ratings
- $3.79($0.51/ounce)reg $4.99 Sale4.6 out of 5 stars with 1497 ratings
- $2.79($0.42/ounce)Buy 2 for $4 Goldfish snacks4.7 out of 5 stars with 704 ratings
- $6.99($0.64/ounce)reg $8.49 Sale4.7 out of 5 stars with 1623 ratings
- $2.79Buy 2 for $4 Goldfish snacks4.7 out of 5 stars with 101 ratings