grap jelly
$17.98 - $18.98
$4.49($0.50/ounce)
$6.89($0.53/ounce)
Loved for: natural ingredients
SNAP EBT eligible
$5.29
Loved for: bold flavors
SNAP EBT eligible
Sponsored
$1.99($0.88/ounce)
Loved for: easy to eat
SNAP EBT eligible
$2.49($1.38/ounce)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible
$28.10
Value Bundle
$29.58 when purchased separately
$17.99($0.12/fluid ounce)
Sponsored