Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

ham cubes

Popular Filters

220 results for “ham cubes”

Franklin Farms Plant Powered Barbecue Pulled Pork - 8oz

True Story Pork Tenderloin - 17oz

$7.99

Kretschmar Half Virginia Smoked Ham - price per lb

$66.32 max price($9.49/lb)
Final price will be based on weight.

Fresh Al Pastor Style Pork - price per lb - Good & Gather™

$6.99 max price($6.99/lb)
Final price will be based on weight.

Krakus Polish Ham with Juices - Deli Sliced - price per lb

$5.99/lb($0.37/ounce)

Boar's Head Maple Honey Ham - Deli Fresh Sliced - price per lb

Hillshire Farms Turkey & Honey Ham Variety Pack - 16oz

Bone-in Pork Loin Chops - 0.60-3.00 lbs - price per lb - Good & Gather™

$12.87 max price($4.29/lb)
Final price will be based on weight.

El Sembrador Ham Croquettes - 47oz/40ct

$12.19($0.26/ounce)

Sponsored

Bratwurst Pork Links - 19oz/5ct - Good & Gather

True Story Petite Pork BBQ Shoulder Roast - 32oz

Taylor Farms Chef Salad with Chicken and Ham - 6.7oz

Hot Pockets Extra Cheesy Ham & Cheddar Snacks - 17oz/4ct

$5.29($0.31/ounce)
4.4(513)
Loved for: rich cheese flavor
SNAP EBT eligible

Fresh Boneless Thick Cut Center Cut Pork Loin Chops - price per lb - Good & Gather™

$5.25 max price($5.59/lb)
Final price will be based on weight.

Goya Frozen Ham Croquetes - 9.6oz

$5.59($0.58/ounce)

Gerber Baby Food Stage 2 Ham & Gravy Puree Jar - 2.5oz

$1.29($0.52/ounce)
4(119)
Loved for: smooth texture
SNAP EBT eligible

Manischewitz Matzo Ball & Soup Mix - 4.5oz

$3.19($0.71/ounce)
4.5(52)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

El Sembrador Ham Croquettes - 9.6oz/8ct

$3.79($0.39/ounce)

HERDEZ Carnitas Pork - 15oz

$8.99

Cubed Meat & Cheese Tray - Market Pantry™ 12oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.