Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

healthy pita chips

1,000+ results for “healthy pita chips”

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips - 2.625oz

$2.79($1.06/ounce)
4.7(3200)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

WILDE 13g Protein Chips - Sea Salt & Vinegar - 4ct

$8.99($1.68/ounce)
4.5(1109)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Drizzilicious Rice Cake S'mores - 0.74oz

$0.99
4.6(202)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Snackish Variety Pack 8g Protein Potato Chips - 6.6oz/6ct

Lay's Salt & Vinegar Flavored Potato Chips - 7.75oz

Kindling Sea Salt Protein Pretzels Snacks Bag - 7oz

$6.49
KindlingNew at target
4.2(947)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 18ct: May Contain Soy/Soybean

$8.99($0.50/ounce)
Select items on sale

Plantain Chips Sweet - 6oz - Good & Gather™

$3.99($0.67/ounce)
Good & GatherOnly at target
4(490)
Loved for: crunchiness
SNAP EBT eligible

Santitas White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Preservatives

Sponsored

Cheetos Crunchy Flamin' Hot Limón Cheese Flavored Snacks - 8.5oz: Gluten-Free

Boulder Canyon Avocado Oil Sea Salt Thin & Crispy Potato Chips - 6oz

$4.69($0.78/ounce)

Lay's Snack Pack Classic Potato Chips Multipack- 10ct/10oz: Gluten-Free

$6.19($0.62/ounce)

Rold Gold Tiny Twists Pretzels - 16oz

$3.99($0.25/ounce)
4.8(1340)
Loved for: perfectly salted
SNAP EBT eligible

Ruffles Cheddar Sour Cream Potato Chips - 2.25oz

$2.79($1.24/ounce)
4.7(2889)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Doritos Nacho Cheese Flavored Tortilla Chips - 10oz/10ct

$6.19($0.62/ounce)

Frito-Lay Variety Pack Classic Mix - 18ct

$8.99($0.50/ounce)
Select items on sale
4.7(4431)
Loved for: great variety
SNAP EBT eligible

Siete Sea Salt Vin Kettle Potato Chips - 5.5oz

4.7(1119)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Lay's Limón Flavored Potato Chips - 7.75oz

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal
4.7(2027)
Loved for: tangy flavor
SNAP EBT eligible

Pringles Snack Stacks BBQ Flavored Potato Crisps Chips - 5.5oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.