Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

hor cocoa bar

230 results for “hot cocoa bar”

Milk Chocolate Hot Cocoa Drink Mix - 6.35oz - Good & Gather™

$9.99($0.79/ounce)
Good & GatherOnly at target
4(123)
Loved for: convenient pods
SNAP EBT eligible

Barebells Soft Minty Chocolate Protein Bars - 7.76oz/4pk - 16gms Protein

Protein Bars - Fudge Brownie Milk Chocolate - 4ct - up&up™

Mindful Nutrition Protein Cocoa Mix - 7.2oz

$11.99
reg $12.99
Sale

Ovaltine Rich Chocolate Mix - 12oz: Caffeine-Free, No Artificial Flavors

$7.59($0.63/ounce)
4.8(390)
Loved for: vitamin supplement
SNAP EBT eligible

Mindful Nutrition Mindful Calm Cocoa Mix - 2.1oz: Sugar-Free, Non-Dairy

$11.99($5.71/ounce)
reg $12.99
Sale

Mindful Nutrition Organic Skinny Cocoa Mix - 3oz

$10.99($3.66/ounce)
reg $11.99
Sale

Projo Power Coffee Mocha Latte - 4pk/44 fl oz

$17.99
ProjoNew at target
5(5)
SNAP EBT eligible

Toll House Abuelita Cinnamon Cookie Dough - 14oz

$3.99
was $4.59
New lower price

Sponsored

Hershey's Affogato Filled Bars Snack Size - 8.4oz

$5.99
HERSHEY'SNew at target
3.8(6)
SNAP EBT eligible

Toblerone Swiss Milk Chocolate Candy Bar - 12oz

$9.99
was $10.69
New lower price

Mother's Cookies Crunch Assorted Halloween Candy Bag - 13.1oz

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips for Cookie Baking - 12oz: Gluten-Free, No Preservatives

Ghirardelli Intense Dark 72% Cacao Dark Chocolate Candy Bar - 3.5oz

$5.99($1.71/ounce)

Hu Salty Dark Chocolate 70% Cacao Candy - 2.1oz

$4.39($2.09/ounce)

Tony's Milk Chocolate Candy Bar - 6.35oz

$6.39($1.01/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.