Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

individually wrapped frozen chicken breast

242 results for “individually wrapped frozen chicken breast”

Fresh Organic Air Chilled Boneless & Skinless Chicken Breasts - 0.75-2.25lbs - price per lb - Good & Gather™

$15.73 max price($6.99/lb)
Final price will be based on weight.

Applegate Farms Natural Gluten Free Tender Chicken - Frozen - 16oz

Tyson Grilled Chicken Bites - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.7(40)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Air Chilled Boneless Skinless Chicken Breast - 0.75-1.90lbs - price per lb. - Good & Gather™

$11.38 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Real Good Lightly Breaded Chicken Breast Fillets - 20oz

$7.99
reg $8.49
Sale
4.4(1161)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Crispy Breaded Chicken Breast Filets - 10oz - Good & Gather™

Tyson All Natural Southern Breast Tenderloins - Frozen - 25oz

$8.99($0.36/ounce)
4.2(988)
Loved for: crispy breading
SNAP EBT eligible

Tyson Popcorn Chicken - Frozen - 25oz

$6.99($0.28/ounce)

Perdue Simply Smart Organics Gluten Free Breaded Chicken Breast Nuggets - Frozen - 22oz

$10.59($0.48/ounce)

All Natural Italian-Style Chicken Meatballs - Frozen - 20oz - Good & Gather™

$6.99($0.35/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(276)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever Air Chilled Boneless Skinless Chicken Breast Value Pack - 1.25-3.25lbs - price per lb. - Good & Gather™

$19.47 max price($5.99/lb)
Final price will be based on weight.

Perdue Simply Smart Organics Gluten Free Breaded Chicken Breast Tenders - - 22oz

$10.59($0.48/ounce)

Sponsored

Tyson Simple Ingredients Chicken Breast Strips - Frozen - 20oz

$8.99($0.45/ounce)
4.2(290)
Loved for: crispy exterior
SNAP EBT eligible

Tyson Any'tizers Frozen Crispy Chicken Bites - 24oz

$8.99($0.37/ounce)

Tyson Stuffed Chicken Entrée Cordon Bleu - Frozen - 10oz

4.3(19)
Loved for: quick meal solution
SNAP EBT eligible

Perdue Chicken Breast Tenderloins Antibiotic Free - 0.8-1.4lbs - price per lb

$5.66 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Organic Air Chilled Chicken Breast Tenders - 0.75-1.90lbs - price per lb - Good & Gather™

$13.85 max price($7.29/lb)
Final price will be based on weight.

Fully Cooked Chicken Nuggets - Frozen - 48oz - Good & Gather™

$9.79($0.20/ounce)
4.3(103)
Loved for: air fryer friendly
SNAP EBT eligible

Buffalo-Style Chicken Bites - Frozen - 25.5oz - Good & Gather™

$8.69($0.34/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(209)
Loved for: spicy flavor
SNAP EBT eligible

Perdue Powered High Protein Chicken Strip - Frozen - 20oz

$8.99
PerdueNew at target
4.7(184)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Foster Farms Chicken Breast Nuggets - Frozen - 33.6oz

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.