individually wrapped snacks
4,426 results
for “individually wrapped snacks”$71.99($1.30/ounce)
$10.59($1.07/ounce)
SNAP EBT eligible
$5.79($0.40/ounce)
$18.29($0.51/ounce)
$3.29($0.32/ounce)
SNAP EBT eligible
$8.99($1.45/ounce)
$66.49($1.51/ounce)
reg $70.49
Sale
$15.99($0.84/ounce)
$5.24($0.62/ounce)
reg $7.49
Sale
$7.59($0.75/ounce)
$10.19($1.27/ounce)
$10.59($2.12/count)
SNAP EBT eligible
Sponsored
$3.59($0.58/ounce)
SNAP EBT eligible
$7.49($0.89/ounce)
$25.82($0.45/ounce)
Value Bundle
$27.18 when purchased separately
Sponsored