Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

kids meals

544 results for “kids meals”

Counter Taco Mac & Cheese - 20oz

$9.99

Rise & Puff Chipotle Chicken Quesadilla - 4.3oz

$3.99
4.1(37)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible

Real Good Gluten Free General Tso's Chicken Bowl - 9oz: No Added Sugar, Grain-Free

Bibigo Frozen Chicken & Vegetable Bibimbap Rice Bowl - 10.0oz

Devour Big Bowl Spicy Gochujang Pork Mac & Cheese - 14oz

$4.49($0.32/ounce)
4.4(114)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Sukhi's Indian Potato & Pea Samosa Appetizer Snack with Cilantro Chutney Dipping Sauce - 10oz

Amy's Gluten Free Frozen Tortilla Casserole & Black Beans Bowls - 9.5oz

$6.29($0.66/ounce)

Amy's Organic Gluten Free Vegan Corn Masa, Tomatillos and Black Beans Tamale Verde - 10.3oz

Healthy Choice Simply Steamers Grilled Chicken Marsala with Mushrooms - 9.9oz

$3.59($0.36/ounce)

Sukhi's Indian Chicken Tikka Masala Curry with Naan Bread & Basmati Rice Meal - 11oz

Evol Blackened Chicken Alfredo - 8.5oz

Sponsored

Deep Indian Kitchen Kati Chicken Tikka Masala Wrap - 5oz

Tattooed Chef Gluten Free Enchilada Bowl - 9oz

4(79)
Loved for: flavorful ingredients
SNAP EBT eligible

Amy's Frozen Cheese Pizza Snacks - 6oz

$5.49($0.92/ounce)
4.2(197)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Real Good Gluten Free Grande Cheese Enchiladas - 9oz

$4.99($0.55/ounce)

Amy's Indian Mattar Paneer Non-GMO, Gluten Free - 10 oz: Organic Certified

Amy's Gluten Free and Vegan  Frozen Spanish Rice & Beans Enchilada Meal - 10oz

$6.29($0.63/ounce)

Deep Indian Kati Frozen Butter Chicken Wrap - 5oz

Amy's Frozen Gluten Free and Vegan Tofu Scramble - 9oz

$6.29($0.70/ounce)

Counter 3 Cheese Chicken Alfredo - 20oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.