Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

kids party snacks

1,000+ results for “kids party snacks”

Snackish Variety Pack 8g Protein Potato Chips - 6.6oz/6ct

Lay's Classic Potato Chips - 2.5oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

$2.79($1.12/ounce)
4.7(2698)
Loved for: classic taste
SNAP EBT eligible

Ruffles Sour Cream & Onion Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)
RufflesNew at target
4.7(1267)
Loved for: delicious flavor
SNAP EBT eligible

Pringles Grab And Go Variety Pack - 22oz/16ct: Original, Cheddar, Barbecue, Sour Cream

$14.39($0.65/ounce)

Lay's Chile Limón Flavored Potato Chips - 7.75oz: No Artificial Flavors

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal

Funyuns Onion Flavored Rings - 5.25oz

$4.99($0.95/ounce)
4.7(1698)
Loved for: delicious taste
SNAP EBT eligible

Tostitos Multigrain Scoops! Tortilla Chips-10oz: No Added MSG

Dot's Homestyle Pretzels Original Twists - 24oz: Butter, Sweet And Spicy

$9.99($0.42/ounce)

Ruffles Flamin' Hot Cheddar Sour Cream Potato Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)
4.6(825)
Loved for: addictive flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Ruffles Queso Flavored Potato Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)

Lay's Cheddar & Sour Cream Flavored Potato Chips - 7.75oz: No Artificial Flavors

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal

Snackish Pickle Punch Potato Crisps - 5oz

$4.99
4.1(1036)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Snackish Salt Kissed 8g Protein Potato Chips - 5oz

$4.99
4.1(1036)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Snackish Vinegar Rush 8g Protein Potato Chips - 5oz

$4.99
4.1(1036)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Snackish Jalapeno 8g Protein Potato Chips - 5oz

$4.99
4.1(1036)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Khloud Nacho Protein Tortilla Chips - 5oz

Khloud Sweet Heat Protein Tortilla Chips - 5oz

Ruffles Smokehouse Style BBQ Potato Chips 8oz

$4.29($0.54/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.