Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

leek soup mix

334 results for “leek soup mix”

Bob's Red Mill Vegi Soup Mix - 28oz

$5.09
reg $5.79
Sale

Campbell's Condensed Healthy Request Cream of Chicken Soup - 10.5oz

Progresso Vegetable Classics Vegetable Soup - 19oz: No Added MSG, No Artificial Flavors

$2.49($0.13/ounce)

Campbell's Chunky Classic Chicken Noodle Soup - 18.6oz: No High Fructose Corn Syrup

$2.49($0.13/ounce)

Campbell's Condensed Double Noodle Soup - 10.5oz: No Added Sugar, No High Fructose Corn Syrup

$2.19($0.21/ounce)

Bear Creek Cheddar Potato Soup Mix - 11.5oz

$4.39($0.38/ounce)
4.4(49)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Pacific Foods Organic Gluten Free Chicken & Wild Rice Soup - 16.3oz

$3.49($0.21/ounce)
was $3.69
New lower price
4.4(284)
Loved for: organic ingredients
SNAP EBT eligible

Progresso Rich & Hearty Savory Beef Barley Vegetable Soup - 18.6oz: No Artificial Flavors

Samyang Buldak Carbonara Rice Cake Tteokbokki - 6.31oz

$4.39($0.70/ounce)

Campbell's Condensed Cream of Celery Soup - 10.5oz: No Added Sugar, No High Fructose Corn Syrup

Pacific Foods Organic Chicken Noodle Soup - 16.1oz: No Added Sugar, No Artificial Colors, No Artificial Flavors

$3.49($0.22/ounce)
was $3.69
New lower price

Campbell's Chunky Creamy Chicken & Dumplings Soup - 18.8oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.