skip to main content
skip to footer
Target New Arrivals
Halloween
Clothing, Shoes & Accessories
Home & Decor
Kitchen & Dining
Patio, Lawn & Garden
Grocery
Household Essentials
Baby
Beauty
Target Beauty Studio
Personal Care
Sports & Outdoors
Pets
Health
Wellness
School & Office Supplies
Toys & Games
Electronics & Tech
Video Games
Books, Music & Movies
Party Supplies
Gift Ideas
Gift Cards
Shop by Community
Target Optical
Deals
Clearance
New Arrivals
Back to School
College
Top Deals
Target Circle Deals
Weekly Ad
Shop Order Pickup
Shop Same Day Delivery
Registry
RedCard
Target Circle
Find Stores
Target Circle™
Target Circle™ Card
Target Circle 360™
Registry & Wish List
Weekly Ad
Find Stores
Categories
Deals
Pickup & delivery
search
lemons fruit
Target
Grocery
lemons fruit
Filter
Sort
Pickup
Same-day Delivery
Shipping
Shop in store
Type
New & Top Rated
Dietary Preferences
Brand
Sold by
Occasion
Container Type
Fruit Form
200 results
for “lemons fruit”
$3.79
($0.27/ounce)
El Sembrador Pulp Lulo - 14oz
El Sembrador
5
(6)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$2.79
($0.19/ounce)
Del Monte Very Cherry Mixed Fruit in a Natural Cherry Flavored Light Syrup - 15oz
Del Monte
3.9
(181)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$4.99
($0.42/ounce)
Crazy Fresh Cut Cantaloupe Chunks - 12oz
Crazy Fresh
3.9
(29)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$2.49
($0.55/fluid ounce)
Concord Foods Reconstituted Lemon Juice - 4.5 fl oz: Non-Caffeinated
Concord Foods
4.8
(31)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$8.79
TASTELLI Mango Pineapple Konjac Jelly Infused with Collagen & Vitamin C Pouches - 20.28 fl oz/4ct
TASTELLI
4.9
(217)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$1.99
Mamma Chia Squeezers Strawberry Lemonade - 3.5oz
Mamma Chia
5
(3)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$2.69
($0.19/ounce)
El Sembrador Pulp Pineapple - 14oz
El Sembrador
5
(8)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$5.99
($0.40/ounce)
Crazy Four Fruit Blend Spears - 15oz
Crazy Fresh
4.7
(20)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$11.99
($0.37/ounce)
Cut Fruit Express Five Fruit Blend - 32oz
Cut Fruit Express
4.2
(16)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$6.99
($0.47/ounce)
Cut Fruit Express Sliced Mango - 15oz
Cut Fruit Express
4.3
(19)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$3.99
($0.40/ounce)
Cut Fruit Express Deluxe Fruit Blend - 10oz
Cut Fruit Express
4.2
(18)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$7.19
Fresh Gala Apples - 3lb Bag
Only at
target
¬
4.5
(45)
SNAP EBT eligible
Add to cart
Sponsored
$6.99
($0.09/ounce)
Fresh Sun Beams Mandarin Oranges - 5lbs - Good & Gather™
Good & Gather
Only at
target
¬
4.1
(320)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$5.99
($0.37/ounce)
Cut Fruit Express Watermelon Chunks - 16oz
Cut Fruit Express
4.7
(23)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$4.99
($0.50/ounce)
Cut Fruit Burst - 10oz
4
(56)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$3.99
Just Made Watermelon Prickly Pear Juice - 11.8oz
Just Made
3.7
(7)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$5.99
($0.37/ounce)
Cut Fruit Express Pineapple Chunks - 16oz
Cut Fruit Express
4.8
(12)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$4.99
($0.71/ounce)
Fresh Berry Trio - 7oz
4.4
(13)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$5.99
($0.37/ounce)
Cut Fruit Express Pineapple Spears - 16oz
Cut Fruit Express
4.8
(20)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$4.99
Hawaiian Sun Guava Jam - 10oz: Fruit Spread, Primary Flavors Berry
Hawaiian Sun
5
(1)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$9.99
DeeBees's Organics Superfruit Pops - 1.35oz/24ct: Certified Gluten-Free, Vegan, No Added Sugar
DeeBee's Organics
4.5
(62)
SNAP EBT eligible
Add to cart
$2.69
($0.19/ounce)
El Sembrador Frozen Pulp Guava - 14oz
El Sembrador
4.7
(6)
SNAP EBT eligible
Add to cart
Sponsored
of 9
Page 1
Page 6
Page 8
Get top deals, latest trends, and more.
Email address
Sign up
Privacy policy
Terms