Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

limon chip

459 results for “limon chip”

Tostitos Scoops! Party Size Tortilla Chips - 14.5oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Frito-Lay Chips and Snacks Flamin' Hot Mix Variety Pack - 18ct

$8.99($0.52/ounce)
reg $10.99
Sale

Lay's Cheddar & Sour Cream Flavored Potato Chips - 7.75oz: No Artificial Flavors

$3.29($0.42/ounce)
Buy 2 for $5 Lay's chips & snacks
+ 1 deal

Tostitos Multigrain Scoops! Tortilla Chips-10oz: No Added MSG

Lay's Sour Cream & Onion Flavored Party Size Potato Chips - 12.50oz: No Artificial Flavors

Sponsored

Doritos Nacho Cheese Tortilla Chips - 2.625oz

$2.79($1.06/ounce)
4.7(3203)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Lay's Salt and Vinegar Party Size Potato Chips - 12.5oz

Boulder Canyon Avocado Oil Kettle Cooked Sea Salt Potato Chips - 5.25oz

$4.69($0.89/ounce)

Siete Sour Cream and Onion Kettle Chips - 5.5oz

4.3(213)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Doritos Spicy Nacho Tortilla Chips - 9.25oz

4.7(2104)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Tostitos Original Restaurant Style Tortilla Chips

$4.59 - $6.69
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(3150)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Utz Halloween Snacks Pretzel Treats - 18oz/36ct

$6.99($0.39/ounce)
UtzNew at target
3.7(98)
SNAP EBT eligible

Siete Sea Salt Vin Kettle Potato Chips - 5.5oz

4.7(1119)
Loved for: healthy ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.