Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

limon chip

459 results for “limon chip”

Santitas White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Preservatives

Sensible Portions Halloween Snack Garden Veggie Ghosts & Bats Sea Salt Flavored Chips - 6oz/12ct

$9.39($1.57/ounce)

Ruffles Queso Flavored Potato Chips - 8oz

$4.29($0.54/ounce)

Frito-Lay Snacks Baked & Popped Mix Variety Pack - 18ct

$8.99($0.63/ounce)
reg $10.99
Sale

Cheetos Sweetos Halloween Bag of Bones - 7.5oz

$4.79($0.64/ounce)
Buy 2 for $9 Cheetos snacks
+ 1 deal
CheetosNew at target
4.2(150)
SNAP EBT eligible

Pringles Snack Stacks BBQ Flavored Potato Crisps Chips - 5.5oz

Takis Tortilla Chips Fuego - 2oz

$1.49
4.5(1209)
SNAP EBT eligible

Doritos Minis Cool Ranch Tortilla Chips - 5.1oz

$2.29($0.45/ounce)
Buy 3 for $6 chips & snacks
+ 1 deal
4.4(918)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Ruffles Original Flavor Ridged Potato Chips - 8.5oz: Gluten-Free

Sponsored

LesserEvil Moonoions Intergalactic Onion Puffs - 6oz

$4.59($0.77/ounce)
4.1(497)
Loved for: light texture
SNAP EBT eligible

Ruffles Original Flavor Party Size Ridged Potato Chips - 13oz: Gluten-Free

$6.69($0.51/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Mission Strips White Corn Tortilla Chips - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors, No Preservatives

Siete Sea Salt Tortilla Chips - 5oz

4.7(2696)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Siete Nacho Tortilla Chips - 5oz

4.5(710)
Loved for: healthy alternative
SNAP EBT eligible

Chili Lime-Flavored Rolled Corn Tortilla Chips - 11oz - Good & Gather™

Lay's Kettle Cooked Cajun Spice Potato Chips - 8oz

$3.19
4.1(76)
Loved for: cajun flavor
SNAP EBT eligible

Doritos Flamin' Hot Nacho Cheese Tortilla Chips - 9.25oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.