Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

love pasta

958 results for “love pasta”

Barilla Ready Pasta Rotini - 7oz

$1.99($0.28/ounce)
4.5(342)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Four Cheese Tortellini - 17.6oz - Good & Gather™

$5.19($0.29/ounce)
Good & GatherOnly at target
3.2(516)
SNAP EBT eligible

DeLallo Italian Potato Gnocchi - 16oz

$2.99
4.5(391)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Barilla Elbow Macaroni Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)

Rao's Homemade Spaghetti Pasta -  16oz

Riff Sesame Ginger Noodle - 6.7oz

$6.99
RiffNew at target
4.7(15)
SNAP EBT eligible

Barilla Rotini Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(830)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Signature Bucatini - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)
4.9(39)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Signature Fusilli Bucati - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)

Ziti - 16oz - Good & Gather™

$1.29($0.08/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(185)
SNAP EBT eligible

Rao's Homemade Fusilli Pasta -  16oz

$3.19
4.9(190)
Loved for: authentic flavor
SNAP EBT eligible

Rana Spinach & Ricotta Ravioli - 10oz: All, No Preservatives

$5.69($0.57/ounce)
4.6(890)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Sponsored

Goodles Twist My Parm Cup Pasta - 2.2oz

$1.99
GoodlesNew at target
SNAP EBT eligible

Barilla Gluten Free Oven Ready Lasagna Pasta - 10oz

$2.89($0.29/ounce)
4.5(186)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Barilla Thin Spaghetti Pasta - 16oz

$1.89($0.12/ounce)
4.8(910)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Barilla Gluten Free Elbows Pasta - 12oz

$2.89($0.24/ounce)
4.5(284)
Loved for: excellent flavor
SNAP EBT eligible

Rao's Homemade Linguine Pasta - 16oz

$3.19($0.20/ounce)
4.8(366)
Loved for: firm texture
SNAP EBT eligible

Barilla Protein+ Rigatoni Pasta - 14.5oz

Banza Gluten Free Chickpea Penne - 8oz: Certified Vegan

$3.59($0.45/ounce)
4.7(960)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Riff Spicy Tomato Rigatoni - 6.3oz

$6.99
RiffNew at target
4.8(16)
SNAP EBT eligible

Barilla Oven Ready Lasagna Pasta - 9oz

$2.69($0.30/ounce)
4.3(228)
Loved for: easy to use
SNAP EBT eligible

Banza Gluten Free Chickpea Rotini - 8oz

$3.59($0.45/ounce)
4.6(1130)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

DeLallo Gluten Free Italian Mini Gnocchi - 12oz

$5.49($0.46/ounce)
4.3(118)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Thai Kitchen Gluten Free Stir Fry Rice Noodles - 14oz

$4.79($0.34/ounce)
was $5.49
New lower price
4.5(316)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.