mac and cheese singles
270 results for “mac and cheese singles”
$1.39($0.26/ounce)
reg $1.59
Sale
$4.99($0.52/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.89($0.67/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$2.99($1.07/ounce)
SNAP EBT eligible
$8.52($0.47/ounce)
Value Bundle
$8.97 when purchased separately
$9.48($0.62/ounce)
Value Bundle
$9.98 when purchased separately
$3.49($0.50/ounce)
Loved for: tasty flavors
SNAP EBT eligible
Sponsored
$1.39($0.25/ounce)
Loved for: fun shapes
SNAP EBT eligible
$4.99($0.95/ounce)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible
$5.68($0.47/ounce)
Value Bundle
$5.98 when purchased separately
SNAP EBT eligible
$3.39($0.62/ounce)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible
$5.49($0.50/ounce)
Loved for: easy preparation
SNAP EBT eligible
$3.39($0.88/ounce)
Sponsored