Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

market pantry chocolate chips

294 results for “market pantry chocolate chips”

Semi Sweet Mini Chocolate Morsels - 12oz - Good & Gather

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5116)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Salted Caramel Baking Chips - 11oz - Favorite Day™

$3.99

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips for Cookie Baking - 12oz: Gluten-Free, No Preservatives

Semi Sweet Chocolate Morsels - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5116)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Milk Chocolate Morsels - 11.5oz - Good & Gather™

$3.99($0.35/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5116)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Milk Chocolate Chips for Cookie Baking - 11.5oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

Nestle Toll House Dark Chocolate Chips for Cookie Baking - 10oz: Gluten-Free

$4.99($0.50/ounce)

Recommendations for you

Skip to next section

Sponsored

Ghirardelli Premium Baking Semi-Sweet Chocolate Chips - 12oz

$7.69($0.64/ounce)
4.8(3316)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Semi-Sweet Chocolate Chips for Cookie Baking - 24oz: Gluten-Free

$9.19($0.38/ounce)

GHIRARDELLI Premium Baking Milk Chocolate Chips - 11.5oz

$7.69($0.67/ounce)
4.8(3316)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Premier White Morsel Baking Chips - 12oz: Gluten-Free, No Artificial Colors

Nestle Toll House Butterscotch Chips for Cookie Baking - 11oz: Gluten-Free, No Artificial Preservatives

Nestle Toll House Semi-Sweet Mini Chocolate Morsels, Chocolate Chips, Gluten Free - 20oz

$9.19($0.46/ounce)

White Baking Morsels - 12oz - Good & Gather™

$3.99($0.33/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5116)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

GHIRARDELLI Premium Baking 60% Cacao Bittersweet Chocolate Chips - 10oz

$7.69($0.77/ounce)

GHIRARDELLI Premium Baking Semi-Sweet Chocolate Mini Chips - 10oz

$7.69($0.77/ounce)

Nestle Toll House Dark Chocolate Chips for Cookie Baking - 20oz

$9.19($0.46/ounce)
4.5(10120)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

GHIRARDELLI White Vanilla Flavored Melting Wafers - 10oz

$6.99($0.70/ounce)
Select items on sale
4.7(1754)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

Nestle Toll House Milk Chocolate Chips for Cookie Baking - 23oz: Gluten-Free, No Artificial Flavors

GHIRARDELLI Milk Chocolate Flavored Melting Wafers - 10oz

$6.99($0.70/ounce)
Select items on sale
4.7(1754)
Loved for: smooth melting
SNAP EBT eligible

Butterscotch Chips - 11oz - Good & Gather

$3.99($0.36/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(5116)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Signature Dark Chocolate Chunk - 10oz - Good & Gather™

$6.19($0.62/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(238)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.