Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

natural butter

212 results for “natural butter”

Adams Natural Crunchy Peanut Butter - 16oz

$5.19($0.32/ounce)
4.7(256)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Natural Bliss Maple Butterscotch Cream - 32 fl oz

$5.49

Hu Kitchen Cashew Butter + Pure Vanilla Bean Dark Chocolate Bites - 2.75oz

Butter Croissants - 9.2oz/4ct - Favorite Day™

$5.29($0.58/ounce)
4.5(155)
Loved for: buttery texture
SNAP EBT eligible

Organic Extra Virgin Olive Oil Cooking Spray - 6oz - Good & Gather™

$5.99($1.00/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(413)
Loved for: organic quality
SNAP EBT eligible

So Delicious Dairy Free Vanilla Bean Coconut Milk Dessert Sandwich - 8ct: Vegan, Soy-Free

$5.99($0.33/fluid ounce)

Chosen Foods 100% Pure Avocado Oil

$12.99 - $21.49
4.8(1508)
Loved for: high quality
SNAP EBT eligible

Justin's Chocolate Hazelnut Butter Blend - 12oz: Certified Gluten-Free, Creamy

$9.19($0.77/ounce)

Sponsored

Cocomo Coconut Creamy Peanut Butter - 10oz

Nonstick Butter Flavored Cooking Spray - 6oz - Good & Gather™

$2.19($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(697)
Loved for: buttery flavor
SNAP EBT eligible

Organic Sage - 0.5oz - Good & Gather™

$1.99($3.98/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.8(49)
SNAP EBT eligible

Organic Rubbed Sage - 0.7oz - Good & Gather

$5.59($7.99/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(58)
SNAP EBT eligible

Mooala Organic Almond Milk - 30fl oz

$4.99
4.5(27)
Loved for: high quality
SNAP EBT eligible

Watkins Pure Vanilla Extract with Madagascar Vanilla Beans 2 fl oz

$9.99($5.00/fluid ounce)

Ground Up Maple Cookie Almond & Cashew Butter - 10 oz: Creamy

$9.99

Nerdy Nuts Dubai Chocolate Bar Peanut Butter Treat - 12oz: Creamy Texture

Alessi 100% Natural Fine Sea Salt - 24oz

$2.99($0.12/ounce)
4.4(233)
Loved for: natural flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.