Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

olive branches artificial

1,000+ results for “olive branches artificial”

Mezzetta Imported Spanish Queen Martini Olives - 10oz: Unpitted, Green Olives

$6.59($0.66/ounce)

Pearls Specialties Blue Cheese Hand-Stuffed Queen Olives - 6.7oz

$4.29($0.64/ounce)
4.4(147)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Mezzetta Mild Roasted Red Bell Peppers - 16oz

$4.59($0.29/ounce)

Greenskin Avocado - each

$2.89($0.36/ounce)
4.1(105)
SNAP EBT eligible

28" Orange Maple Leaf Fall Stem - Threshold™

30" Golden Oak Leaf Fall Stem - Threshold™

Fresh Garlic - 3ct Bag

$3.99
4.6(5)
SNAP EBT eligible

Pearls Sliced Ripe Black Olives - 3.8oz

$1.99($0.52/ounce)

Sponsored

Cleveland Kitchen Classic Sauerkraut - 16oz

$5.29($0.33/ounce)

Pearls Olives-to-Go Pitted Large Ripe Black Olives - 16ct

$10.99($0.57/ounce)

27" Seeded Willow Eucalyptus Stem - Threshold™

Mt. Olive Dill Pickle Spears - 24 fl oz

$3.19($0.13/fluid ounce)
4.7(785)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Schefflera Leaf Branch - Threshold™

$15.30
reg $18.00
Clearance

Kosterina Spicy Pitted Organic Kalamata Olives - 6.7oz

$6.99($1.04/ounce)
4.7(111)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Pearls Olives-to-Go Pimiento Stuffed Olives - 4ct

$3.99($0.62/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.