Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

open nature granola

238 results for “open nature granola”

Wilde Terra Triple Berry Granola - 10oz

$7.19
4.6(298)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Quaker Simply Granola Regular, Oats, Honey, Almond - 24.1oz: Whole Grain, No Artificial Flavors

$5.59($0.23/ounce)

Oat Haus Choc Chip Banana Bread Granola - 10oz

purely elizabeth. Apple Harvest Crumble Protein Oatmeal - 8.3oz/5ct

$5.79($0.70/ounce)

Oat Haus Vanilla Granola Butter - 12oz: Creamy, No Certified Synthetic Colors

$7.99($0.67/ounce)

Sponsored

MAGIC SPOON Maple Brown Sugar Oatmeal - 10.5oz/5ct

$6.99
4.2(73)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Oat Haus Cookie Dough Granola Butter - 12oz: Tree Nut Free, Peanut-Free

$7.99($0.67/ounce)

Cheerios Honey Nut Granola - 10oz: No Artificial Flavors, No High Fructose Corn Syrup

Lovebird Grain Free Honey Breakfast Cereal - 7oz

$6.79
was $7.99
New lower price
4.7(548)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Quaker Halloween Chewy Chocolate Chip Snack Bars Minis - 13.8oz/28ct

$6.79($0.49/ounce)

Kendamil Oat Cereal Baby Food - Mixed Berry - 8oz

$4.99
4.7(195)
Loved for: smooth texture
SNAP EBT eligible

Nature's Bakery Raspberry Fig Snack Bars - 12oz/6ct

$4.99($0.42/ounce)
4.7(2393)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.