Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pantry foods

1,000+ results for “pantry foods”

Three Bridges Cheddar and Chive Potato Bakes - 4.6oz

$3.99($0.87/ounce)
4.3(240)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Goya Gluten Free Ripe Plantains - 11oz: No Added Sugar

$4.59($0.42/ounce)

Pitaya Foods Organic Pineapple & Blue Coconut Swirl Smoothie Bowl - 8 fl oz

$3.99($0.50/fluid ounce)
Pitaya Foods
4.6(333)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Mama Mancini's Beef Meatball - 24oz

Wow Bao Chicken Stir Fry Mini Buns - 8oz/8ct

$6.99
4.4(43)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Jimmy Dean Morning Combo Maple Pancake Sausage - 3.27oz: Pork

$3.49($1.07/ounce)
4.6(201)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Birds Eye Veggie Made Cheddar Mac & Cheese - 10oz

$3.39($0.34/ounce)

Three Bridges Ham and Gruyere Egg Bites - 2pk/4oz

$3.99($0.87/ounce)
4.6(117)
Loved for: delicious flavors
SNAP EBT eligible

Sponsored

Bibigo Frozen Spicy Chicken & Vegetable Crispy Dumpling Bites - 7.7oz

$3.99($0.52/ounce)

Birds Eye Shoestring Zucchini Fries - 12oz

$3.99($0.33/ounce)

Panera Bread Broccoli Cheddar Mac & Cheese - 16oz

$7.49($0.47/ounce)

Foster Farms Orange Breaded Chicken - 24oz

$8.99($0.37/ounce)

Farmer's Fridge Pesto Pasta Bowl - 8.31oz

$5.99($0.72/ounce)
Farmer's FridgeNew at target
4.6(21)
SNAP EBT eligible

MUSH Dark Chocolate Gluten Free Vegan Oats - 5oz

$1.99($0.40/ounce)

Jimmy Dean Classic Sausage & Bacon Bowl - 7.25

$3.99($0.55/ounce)
4(140)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Three Bridges Uncured Bacon Potato Bakes - 4.6oz

$3.99
4.5(210)
Loved for: quick cooking time
SNAP EBT eligible

Jimmy Dean Sausage Spiral Croissant Sandwich - 13.3oz/2ct

$7.19
4.5(132)
Loved for: flaky croissant
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.