Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pimento cheese dip

282 results for “pimento cheese dip”

Lay's French Onion Dip- 15oz: No Artificial Flavors

4.3(808)
Loved for: creamy texture
SNAP EBT eligible

Cedar's Hot Honey Dip - 8oz: Gluten-Free

Sabra Classic Hummus - 15oz

$5.69
4.6(717)
SNAP EBT eligible

Sabra Supremely Spicy Hummus - 8oz

$3.29
4.6(142)
Loved for: bold flavor
SNAP EBT eligible

Chicken Uncured Bacon Ranch Dip - Good & Gather™ 10oz

Cedar's Cucumber Garlic Dill Tzatziki Dip - 12oz

$4.99
4.6(97)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

Tostitos Queso Blanco Dip - 23oz

$5.79($0.25/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal

Shredded Mexican-Style Cheese - 32oz - Good & Gather™

$6.99($0.22/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.7(32295)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Genoa Salami, Pepper Jack Cheese, Dried Mango, Dark Chocolate Chunks - 3oz - Good & Gather

$2.79($0.93/ounce)

Grated Parmesan and Romano Cheese - 8oz - Market Pantry

Cacique Ranchero Queso Fresco Cheese - 10oz: All

$2.99($0.30/ounce)
4.7(939)
Loved for: fresh quality
SNAP EBT eligible

Sponsored

Taco Bell 2 Count/15oz Each Mild Salsa Con Queso Cheese Dip

$7.20($0.24/ounce)
Value Bundle
$7.58 when purchased separately

Cannoli Chips & Dip 10oz - Good & Gather™

$7.99($0.80/ounce)
4.4(19)
Loved for: unique snack idea
SNAP EBT eligible

Mild Restaurant-Style Salsa 16oz - Good & Gather™

$3.19($0.20/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(322)
Loved for: robust flavor
SNAP EBT eligible

Jimmy's Dill Vegetable Dip - 12 fl oz

$4.39($0.37/fluid ounce)

Sabra Classic Hummus Singles - 12oz/6ct

$6.59($0.55/ounce)
4.4(542)
Loved for: convenient packaging
SNAP EBT eligible

Feta Cheese Crumbles - 6oz - Good & Gather™

$3.89($0.65/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(703)
SNAP EBT eligible

Anderson Erickson Party Sour Cream Dip - 8oz

Quick Bites Pretzels, Mild Cheddar Cheese & Colby Jack Cheese - 4.5oz/3ct - Good & Gather™

$2.99($0.66/ounce)

Salsa Con Queso - 15oz - Good & Gather™

$3.39($0.23/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.5(1021)
SNAP EBT eligible

Mini Taco Dip - 8oz

$4.99($0.62/ounce)
4.5(25)
SNAP EBT eligible

Good Foods Chunky Traditional Guacamole - 13oz

$6.49($0.50/ounce)

Sabra Guacamole Snacker with Rolled Tortilla Chips - 2.8oz: Gluten-Free, Vegan, Dairy-Free

$2.69($0.96/ounce)

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.