Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

pizza individual

232 results for “pizza individual”

Jimmy Dean Sausage Spiral Croissant Sandwich - 13.3oz/2ct

$7.19
4.5(132)
Loved for: flaky croissant
SNAP EBT eligible

Take and Bake Sausage Pizza - 36oz - Market Pantry

$8.00($0.22/ounce)

LOVE PIZZA Pepperoni & Sausage Pizza - 22.4oz

$12.99
4.2(24)
Loved for: unique crust
SNAP EBT eligible

egglife Grab & Go Roasted Garlic & Herb Pepperoni & Cream Cheese - 3.2oz

$3.99

Take and Bake Five Cheese Traditional Crust Pizza 16" - 41.8oz - Market Pantry

Brew Pub Lotzza Motzza Taco Thin Crust Pizza - 23.89oz

Thin Crust Chicken Carbonara Frozen Pizza - 15.9oz - Good & Gather™

$5.99($0.38/ounce)

Sponsored

Hot Pockets Extra Cheesy Ham & Cheddar Snacks - 17oz/4ct

$5.29($0.31/ounce)
4.4(513)
Loved for: rich cheese flavor
SNAP EBT eligible

Self-Rising Crust Uncured Pepperoni Frozen Pizza - 30oz - Good & Gather™

$5.99($0.20/ounce)

Katie's Meatball Frozen Pizza - 15.42oz

$13.49($0.87/ounce)

Detroit Style Pizza Double Pepperoni Frozen Pizza - 24.7oz - Good & Gather™

Katie's Black Garlic Pizza - 14.89oz

$13.49($0.91/ounce)
4.1(221)
Loved for: unique flavor
SNAP EBT eligible

Buddy's Original Classic Cheese Detroit Style Pizza - 30oz

$9.99($0.33/ounce)
reg $11.99
Sale

Pizza Corner Garlic Chicken Alfredo Pizza - 23.61oz: REAL Seal

Home Run Inn Ultra Thin Sausage and Uncured Pepperoni Pizza - 19.5oz

$6.99($0.36/ounce)

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.