Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

ramen noodle soup

200 results for “ramen noodle soup”

Samyang Buldak Taco Spicy Ramen Noodles - 23.8oz/5ct

$7.59($0.32/ounce)
reg $7.99
Sale

Samyang Buldak Rose Ramen Big Bowl - 3.7oz

$2.99($0.81/ounce)
reg $3.19
Sale

Annie Chun's Peanut Satay Noodle Bowl - 8.7oz

$3.19($0.37/ounce)
4.2(48)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Samyang Buldak Yakisoba Chicken Flavor Spicy Ramen Noodles - 22oz/5ct

$7.59
reg $7.99
Sale

Sponsored

Campbell's Homestyle Chicken Noodle - 16.1oz: No High Fructose Corn Syrup

$1.99($0.12/ounce)

Snapdragon Chicken Pho - 2.1oz

Manischewitz Matzo Ball & Soup Mix - 4.5oz

$3.19($0.71/ounce)
4.5(52)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Annie Chun's Pad Thai Noodle Bowl - 8.53oz

$3.19($0.37/ounce)

Snapdragon Beef Pho - 2.1oz

$2.89

Foods Mama Cups Creamy Shrimp Noodles - 2.47oz

$1.19($0.48/ounce)

Korean Bros Tteobokki Original Pouch

$6.99
reg $8.99
Sale
Korean BrosNew at target
5(1)
SNAP EBT eligible

Maggi Chicken Bouillon - 4.86oz

$0.99($0.20/ounce)
4.6(124)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.