rive cakes
$5.59($0.35/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
$2.29($0.26/ounce)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible
$3.19
Loved for: nostalgic flavor
SNAP EBT eligible
$5.19($0.43/ounce)
Loved for: flavor variety
SNAP EBT eligible
$1.39($0.25/ounce)
Loved for: quick cooking
SNAP EBT eligible
$12.99($0.43/ounce)
SNAP EBT eligible
$2.29($0.26/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored
$4.39($0.42/ounce)
Loved for: individual packaging
SNAP EBT eligible
$1.59($0.72/ounce)
Loved for: chewy texture
SNAP EBT eligible
$2.39($0.31/ounce)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible
$6.99($0.56/ounce)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible
Sponsored