Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

sesame noodles

1,000+ results for “sesame noodles”

Rao’s Made For Home Chicken Noodle Soup -  16oz

$3.99($0.25/ounce)

Soy Vay Marinade & Sauce Veri Veri Teriyaki 21oz: Mild Spice Level

$4.99($0.24/ounce)

Knorr Pasta Sides Chicken Flavor - 4.3oz: No Added MSG, No Artificial Flavors, No Preservatives

$1.39($0.32/ounce)

House Of Tsang Pure Sesame Oil - 5 fl oz

$6.59($1.32/fluid ounce)

Near East Mix Roasted Garlic & Olive Oil Couscous - 5.8oz

$2.49($0.43/ounce)
4.6(347)
Loved for: quick preparation
SNAP EBT eligible

Wow Bao Chicken Soup Dumplings - 5oz/6ct

$5.29($0.88/ounce)
4.5(48)
Loved for: flavorful chicken
SNAP EBT eligible

Nongshim Spicy Shin Soup Noodle Cup - 2.64oz

$2.19($0.83/ounce)

immi Black Garlic 'Chicken' Plant Based Ramen Packet - 2.6oz

$3.49
4.7(658)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Immi Spicy "Beef" Flavor Ramen Noodles - 10.4oz/4ct

$12.49

Annie Chun's Peanut Satay Noodle Bowl - 8.7oz

$3.19($0.37/ounce)
4.2(49)
Loved for: quick meal option
SNAP EBT eligible

Sponsored

Korean Bros Tteobokki Cheese Cup - 4.23oz

$3.49
reg $3.99
Sale
Korean BrosNew at target
3.8(5)
SNAP EBT eligible

Panera Bread Chicken Noodle Soup - 16oz

$5.99($0.37/ounce)

Campbell's Condensed Chicken Noodle Soup - 10.75oz

$1.49($0.14/ounce)

Signature Radiatore - 16oz - Good & Gather™

$2.39($0.15/ounce)

immi Creamy 'Chicken' Plant Based Ramen Packet - 2.6oz

$3.79($1.46/ounce)
4.6(194)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Samyang Buldak Taco Spicy Ramen Noodles - 23.8oz/5ct

$7.59($0.32/ounce)
reg $7.99
Sale

Laoban Bao Buns Sesame Chicken - 10oz/4ct

$6.49($0.65/ounce)
reg $8.49
Sale
4.1(222)
Loved for: fluffy dough
SNAP EBT eligible

Chicken Noodle Soup 16oz - Good & Gather™

$3.69($0.23/ounce)

OTOKI Cheese Ramen Cheddar Instant Noodle Soup - 15.7oz/4ct

Near East Mix Parmesan Couscous - 5.9oz

$2.49($0.42/ounce)

Pulmuone Chicken Pad Thai Meal Kit - 19.5oz

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.