Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

snyder pretzel snaps

201 results for “snyder pretzel snaps”

Snyder's of Hanover Mini Pretzels - 3.5oz

$1.79($0.51/ounce)

Snyder's of Hanover Valentines Day Mini Pretzels - 15oz/30ct

Mini Pretzel Twists - 16oz - Good & Gather™

$2.59
4.6(556)
Loved for: good value
SNAP EBT eligible

Stellar Snacks Bold & Herby Pretzel Braid - 5oz

$3.99

Utz Halloween Snacks Mini Cheese Ball Treats - 8oz/32ct

$6.99($0.87/ounce)
UtzNew at target
3.1(85)
SNAP EBT eligible

Snyder's of Hanover Pretzels Olde Tyme Pretzels - 16oz

$3.89($0.24/ounce)

Stellar Snacks Maui Monk Pretzel Braid - 5oz

$3.99

Sponsored

Fall Harvest Stuffing Flavored Wavy Potato Chips - 10oz - Good & Gather™

Rold Gold Tiny Twists Pretzels - 16oz

$3.99($0.25/ounce)
4.8(1342)
Loved for: perfectly salted
SNAP EBT eligible

Snack Factory Original Pretzel Crisps - 14oz

$5.59($0.40/ounce)

Snyder's of Hanover Pretzel Pieces Peanut Butter Filled - 10oz: Mild Spice Level

$3.89($0.39/ounce)

LesserEvil Moonoions Intergalactic Onion Puffs - 6oz

$4.59($0.77/ounce)
4.1(497)
Loved for: light texture
SNAP EBT eligible

Snyder of Berlin Bar-B-Q Potato Chips - 7.75oz

$3.99($0.51/ounce)
4.2(80)
Loved for: bbq flavor
SNAP EBT eligible

Pretzel Sticks - 16oz - Good & Gather™

$2.59
4.5(549)
Loved for: crunchy texture
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.