Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

soba sauce

439 results for “soba sauce”

Ragu Old World Style Meat Pasta Sauce - 24oz

$2.49($0.10/ounce)
4.6(537)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Alfredo Sauce Regular - 15oz - Good & Gather™

$1.99($0.13/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1750)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Mandarin Orange Sauce - 12oz - Good & Gather™

$2.99($0.25/fluid ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(203)
Loved for: tangy flavor
SNAP EBT eligible

Carbone Spicy Vodka - 24oz

$8.49($0.35/ounce)
4.5(269)
SNAP EBT eligible

Classico Traditional Pizza Sauce - 14oz

$3.19($0.23/ounce)
4.6(276)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sturdy Sauce High Protein Garlic Herb Pasta Sauce - 17oz

Kinder's Teriyaki Sauce - 15.5oz

$4.29($0.28/ounce)

Sweet Baby Ray's Barbecue Sauce - 18oz: Gluten-Free

Basil Pesto Sauce - 7oz - Good & Gather™

$5.99($0.86/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.1(370)
Loved for: quality ingredients
SNAP EBT eligible

Chosen Foods Mediterranean Artichoke Dressing - 8 fl oz

$5.29($0.66/fluid ounce)
4.4(141)
Loved for: versatile use
SNAP EBT eligible

Sponsored

Lee Kum Kee Hoisin Sauce - 20oz

$5.69($0.28/ounce)

Roasted Garlic Alfredo Sauce - 15oz - Good & Gather™

$1.99($0.13/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.4(1750)
Loved for: affordable price
SNAP EBT eligible

Rao's Tomato Basil - 32oz: Mild Spice Level

$7.99($0.25/ounce)
reg $9.79
Sale
4.8(1447)
Loved for: fresh taste
SNAP EBT eligible

Sturdy Sauce High Protein Marinara Pasta Sauce - 17oz

$11.99($0.71/ounce)

Old El Paso Red Enchilada Sauce Mild 10oz: Low Fat, Gluten-Free, Vegan

Soy Vay Marinade & Sauce Veri Veri Teriyaki 21oz: Mild Spice Level

$4.99($0.24/ounce)

Kikkoman Sweet & Sour Sauce 11.5 fl oz: Vegan, No Added Sugar

$3.19($0.28/fluid ounce)

Panda Express Orange Sauce - 20.75 fl oz

$4.99($0.24/ounce)

Classico Fire Roasted Tomato & Garlic Pasta Sauce - 24oz

$2.99($0.12/ounce)
4.7(406)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Bitchin' Original Sauce - 15oz

$8.99
Bitchin' SauceNew at target
5(1)
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.