Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

tortilla dip

332 results for “tortilla dip”

Boar's Head Everything Bagel Hummus - 10oz

$4.29($0.43/ounce)

Organic Veggie Tortilla Chips - 10oz - Good & Gather

$4.79($0.48/ounce)

Boar's Head Dill Pickle Hummus - 10oz

$4.49($0.45/ounce)

505 Southwestern Medium Heat Tomatillo Salsa - 15oz

Ricos Premium Cheddar Aged Cheese Sauce -   15oz

$3.59($0.24/ounce)

Curt's Special Recipe Salsa Medium 16oz

$5.69($0.36/ounce)
reg $5.99
Sale

Boar's Head Red Pepper Hummus - 10oz

$4.29($0.43/ounce)

Organic Blue Corn Tortilla Chips with Flax Seeds - 12oz - Good & Gather: Certified Gluten-Free

Boar's Head Onion Dip - 12oz: Gluten-Free

$4.29($0.36/ounce)

Gotham Greens Spinach Artichoke Dip - 7oz

$4.99
reg $5.49
Sale

Crazy Cowboy Caviar - 14oz

$4.99($0.36/ounce)

Sponsored

Crazy Picomole - 10oz: Mild Spice Level

$4.59($0.46/ounce)

Buffalo-Style Hummus - 10oz - Good & Gather™

$2.99($0.30/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.2(43)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Organic Blue Corn Tortilla Chips - 18oz - Good & Gather™

$6.39($0.36/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(3012)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

505 Southwestern Mild Roasted Green Chile - 4oz

Crazy Taco Dip Tray - 2lb

$12.99($0.41/ounce)
3.8(36)
SNAP EBT eligible

Boar's Head Mango Jalapeño Hummus - 10oz

$4.29($0.43/ounce)

505 Southwestern Medium Heat Southwest Style Salsa - 15oz

Siete Botana Sauce Chamoy - 10oz

$5.19($0.52/ounce)
4.7(78)
Loved for: sweet and tangy flavor
SNAP EBT eligible

Margarita's Amigos Medium Restaurant Style Salsa 24oz

$4.29($0.18/ounce)
was $4.89
New lower price

Organic Yellow Corn Tortilla Chips - 12oz - Good & Gather: Certified Gluten-Free

$4.79($0.40/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.6(3012)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Powered by AI

Guests also ask:

Labels commonly used are Mild, Medium and Hot. Reviewers note that items labeled Mild or Medium can sometimes have a noticeable kick and may taste spicier than expected.

Typical net weights shown include 10 ounces, 15 ounces and 16 ounces.

Many listings state formulations without artificial colors, flavors or preservatives, or note no artificial flavors or preservatives.

Review summaries frequently describe guacamole and several salsas as tasting fresh, homemade or restaurant-style rather than artificial.

Reviewers commonly describe queso as having a smooth, pleasant texture; a few reviewers also note it reheats or microwaves easily.

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.