Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

veggie straws snack

1,000+ results for “veggie straws snack”

LesserEvil Cheezmos Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

LesserEvil Moonions Snack Pack Puffs - 4.6oz/10ct

Tostitos Original Restaurant Style Tortilla Chips

$4.59 - $6.69
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.7(3148)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Pirate's Booty Aged White Cheddar Cheese Puffs - 10oz: Gluten-Free

$7.39($0.74/ounce)

Quest Nutrition Tortilla Style Protein Chips - Chili Lime

$2.79 - $19.99
4.6(2315)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Flavor Mix - 42ct: Cheese, Barbecue, Ranch

$19.99($0.48/ounce)
Select items on sale

Doritos Protein Nacho Cheese Chips - 7oz

$4.79
4.6(234)
Loved for: satisfying crunch
SNAP EBT eligible

LesserEvil Cheezmos Cowboy Cheddar Puffs - 7oz

$4.59($0.66/ounce)
4.7(424)
Loved for: clean ingredients
SNAP EBT eligible

Sponsored

Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks - 2.875oz: Gluten-Free

$2.79($0.97/ounce)
4.7(2202)
Loved for: great taste
SNAP EBT eligible

Fan Foods Mickey Veggie Puffs - 6oz

$4.99
4.6(319)
Loved for: cute design
SNAP EBT eligible

Frito-Lay Variety Pack Bold Mix - 18ct: Hot Cheese, Chili, Onion, Vinegar, Nacho Snacks

$8.99($0.53/ounce)
Select items on sale

Funyuns Flamin' Hot Onion Flavored Rings - 5.25oz

$4.99($0.95/ounce)

Boulder Canyon Avocado Oil Sea Salt Thin & Crispy Potato Chips - 6oz

$4.69($0.78/ounce)

Chili Lime-Flavored Rolled Corn Tortilla Chips - 11oz - Good & Gather™

Funyuns Onion Flavored Rings Regular Party Size Chips - 8.25oz

$6.69($0.81/ounce)
Buy 2 for $11 chips & dips
+ 1 deal
4.6(234)
Loved for: nostalgic taste
SNAP EBT eligible

WILDE 13g Protein Chips - Sea Salt & Vinegar - 4ct

$8.99($1.68/ounce)
4.5(1108)
Loved for: high protein content
SNAP EBT eligible

Stacy's Simply Naked Pita Chips

$7.99
4.6(1401)
Loved for: great with dips
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.