skip to main content
skip to footer
Target New Arrivals
Halloween
Clothing, Shoes & Accessories
Home & Decor
Kitchen & Dining
Patio, Lawn & Garden
Grocery
Household Essentials
Baby
Beauty
Target Beauty Studio
Personal Care
Sports & Outdoors
Pets
Health
Wellness
School & Office Supplies
Toys & Games
Electronics & Tech
Video Games
Books, Music & Movies
Party Supplies
Gift Ideas
Gift Cards
Shop by Community
Target Optical
Deals
Clearance
New Arrivals
Back to School
College
Top Deals
Target Circle Deals
Weekly Ad
Shop Order Pickup
Shop Same Day Delivery
Registry
RedCard
Target Circle
Find Stores
Target Circle™
Target Circle™ Card
Target Circle 360™
Registry & Wish List
Weekly Ad
Find Stores
Categories
Deals
Pickup & delivery
search
air sanitzer
Target
Household Essentials
air sanitzer
Popular Filters
Aerosol
All-purpose Cleaners
Air Fresheners
$0 - $4.99
Filter
Sort
Pickup
Same-day Delivery
Shipping
Shop in store
Deals
Brand
Type
Scent Type
Sustainability Claims and Certifications
Product Form
Scent Profile
Price
356 results
for “air sanitizer”
$4.99
($0.42/ounce)
Scented Gel Beads - Linen - 12oz - Dealworthy™
Dealworthy
4.2
(100)
Loved for:
fresh scent
Add to cart
$4.99
BioPure Hydrating Hand Sanitizer Spray - Coconut Vanilla - 30ml
BioPure
3.9
(86)
Add to cart
$1.99
($1.99/ounce)
Air Freshener Sachet - Lavender & Bergamot - Everspring™
Everspring
Only at
target
¬
4
(749)
Loved for:
clean ingredients
Add to cart
$5.99
($0.37/ounce)
Buy 1 get 1 25% off Febreze air fresheners
Febreze Air Mist Odor-Fighting Air Freshener - Hawaiian Aloha - 8.1oz/2pk
Febreze
4.7
(6626)
Loved for:
easy-to-use spray
Add to cart
$5.99 - $17.99
Buy 1 get 1 25% off Febreze air fresheners on select items
Febreze Odor-Fighting Fade Defy Plug Air Freshener Refill - Gain Original Scent
Febreze
4.7
(2297)
Loved for:
long-lasting scent
Add to cart
See price in cart
Febreze Fabric Refresher with Gain Original Scent - 2.8 fl oz
Febreze
4.4
(285)
Add to cart
$5.00
Buy 3, get 1 free on select beauty minis
VQ Hand Sanitizer - Cashmere Vanilla - 1.01 fl oz
VQ
New at
target
¬
4.9
(14)
Add to cart
$2.29
($0.26/ounce)
Air Freshener Room Spray - Ocean Air - 8.8oz - up&up™
up&up
4.3
(180)
Loved for:
refreshing scent
Add to cart
$3.99
($0.49/ounce)
Buy 1 get 1 25% off Febreze air fresheners
Febreze Luxe Air Mist - Rainforest - 8.1oz
Febreze
4.7
(227)
Loved for:
refreshing scent
Add to cart
$9.99
($2.50/count)
Air Wick Scented Oil Air Freshener Refills - Summer Delights - 4pk
Air Wick
4.7
(96)
Add to cart
$3.49
($0.43/ounce)
Buy 1 get 1 25% off Febreze air fresheners
Febreze Air Fresheners - Bora Bora Waters
Febreze
4.1
(13)
Loved for:
bora bora scent
Add to cart
$13.39
DampRid Unscented High Capacity Moisture Absorber Bucket - 15.5oz: Eliminates Odors, Powder Form, Linoleum Application
DampRid
4.9
(37)
Add to cart
Sponsored
$3.99
($0.49/fluid ounce)
Buy 1 get 1 25% off Febreze air fresheners
Febreze Air Fresheners Tranquil Cyprus Coves
Febreze
4.8
(128)
Loved for:
great scent
Add to cart
$4.99
BioPure Hydrating Hand Sanitizer Spray - Sweet Watermelon - 30ml
BioPure
3.4
(77)
Add to cart
$4.69
($0.59/fluid ounce)
Room Spray - Lavender & Bergamot - 8 fl oz - Everspring™
Everspring
Only at
target
¬
4.5
(807)
Loved for:
pleasant scent
Add to cart
$3.99
VQ Hand Sanitizer - Coconut - 1.01 fl oz
VQ
4.7
(88)
Add to cart
$3.99
Purell Hand Sanitizer Spray - Unscented - 2 fl oz
Purell
4.4
(17)
Add to cart
$2.29
($0.26/ounce)
Air Freshener Room Spray - Lavender - 8.8oz - up&up™
up&up
4.1
(473)
Add to cart
$2.29
($0.26/ounce)
Air Freshener Room Spray - Spring Breeze - 8.8oz - up&up™
up&up
4.3
(155)
Loved for:
floral scent
Add to cart
$3.49
Buy 1 get 1 25% off Febreze air fresheners
Febreze Mist Air Freshener - Twilight Lavender - 8.1oz
Febreze
4.7
(174)
Loved for:
long lasting fragrance
Add to cart
$3.99
Air Wick Scented Oil Air Freshener - 1 Warmer
Air Wick
4.6
(844)
Loved for:
sleek design
Add to cart
$12.99
Buy 1 get 1 25% off Febreze air fresheners
Febreze Plug Scent Booster Gain Starter Kit - .87 fl oz/2ct
Febreze
4.7
(364)
Add to cart
$4.99
($0.24/fluid ounce)
Lysol Laundry Sanitizer - Crisp Linen - 21 fl oz
Lysol
4.8
(1195)
Add to cart
$5.99
($0.37/ounce)
Buy 1 get 1 25% off Febreze air fresheners
Febreze Air Mist Odor-Fighting Air Freshener - Bora Bora Waters - 8.1oz/2pk
Febreze
4.7
(473)
Loved for:
fresh scent
Add to cart
Sponsored
of 15
Page 1
Page 7
Page 9
Trending now
Skip to next section
$7.29
Lysol Apple Cinnamon Air Sanitizer Aerosal - 10oz
4.9 out of 5 stars with 250 ratings
250 reviews
Add to cart
$7.29
Lysol Winter Wood Air Sanitizer Aerosal - 10oz
4.7 out of 5 stars with 231 ratings
231 reviews
Add to cart
See price in cart
OdoBan Ready to Use Liquid Fabric and Air Freshener Disinfectant - Lavender
4.8 out of 5 stars with 147 ratings
147 reviews
Add to cart
$13.39
DampRid Unscented High Capacity Moisture Absorber Bucket - 15.5oz: Eliminates Odors, Powder Form, Linoleum Application
4.9 out of 5 stars with 37 ratings
37 reviews
Add to cart
$7.29
Lysol Mountain Spring Air Sanitizer Spray - 10oz
4.7 out of 5 stars with 367 ratings
367 reviews
Add to cart
$7.29
($0.73/ounce)
Lysol Tropical Sunset Air Sanitizer Aerosol Spray - 10oz
4.4 out of 5 stars with 93 ratings
93 reviews
Add to cart
Highly rated
$7.29 - $12.49
Lysol Air Sanitizer Spray - Simple Fresh - 10oz
4.6 out of 5 stars with 626 ratings
626 reviews
Add to cart
$2.99
($1.99/ounce)
Lysol To Go Disinfectant Spray - 1.5oz
4.7 out of 5 stars with 2118 ratings
2118 reviews
Add to cart
Highly rated
$13.49
($0.36/ounce)
Lysol Early Morning Breeze Disinfectant Spray - 19oz/2ct
4.7 out of 5 stars with 853 ratings
853 reviews
Add to cart
$7.29
Lysol Watermelon Air Sanitizer - 10oz: Aerosol, Household Cleaner, Recommended for Air
4.6 out of 5 stars with 81 ratings
81 reviews
Add to cart
Get top deals, latest trends, and more.
Email address
Sign up
Privacy policy
Terms