Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

buffalo chicken tenders

234 results for “buffalo chicken tenders”

Perdue Harvestland Boneless Skinless Chicken Breasts - - 36oz: Seasoned

Perdue Powered High Protein Chicken Nugget - Frozen - 24oz

$8.99
PerdueNew at target
4.6(183)
Loved for: high protein
SNAP EBT eligible

Tyson Bacon & Cheddar Chicken Burger - Frozen - 20oz

$6.99
TysonNew at target
4.1(129)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

Slim Jim Chicken Sticks Buffalo Meat Sticks - 3.92oz/14ct

$4.19
4.2(27)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Tyson Ready To Cook Restaurant Style Chicken Strip - Frozen - 32oz

Grilled Fajita Chicken Breast Strips - 12oz - Good & Gather™

$6.79($0.57/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(2111)
Loved for: flavorful chicken
SNAP EBT eligible

Perdue Air Fryer Lemon Pepper Chicken Wings - Frozen - 22oz

$9.99($0.45/ounce)
4.3(141)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Crispy Chicken Strips - Frozen - 25oz - Good & Gather™

$7.99($0.32/ounce)

Perdue Simply Smart Lightly Breaded Frozen Chicken Strips - 22oz

$8.99($0.41/ounce)
4.6(141)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Tyson Boneless & Skinless Chicken Breasts - 40oz

$11.99($0.30/ounce)

Sponsored

Nature Raised Farms Lightly Breaded Chicken Bite - 22oz

All Natural Chicken Wings - Frozen - 48oz - Good & Gather™

$10.19($0.21/ounce)

P.F. Chang's Tempura Sesame Chicken - 18oz

$7.59($0.42/ounce)

Applegate Naturals Gluten Free Family Size Chicken Nuggets - Frozen - 16oz

$12.69($0.79/ounce)

P.F. Chang's Tempura Honey Chicken - 18oz

$7.59($0.42/ounce)

Nature Raised Farms Chicken Nuggets - 28oz

$10.99
NatureRaised FarmsNew at target
4.3(175)
Loved for: crispy texture
SNAP EBT eligible

Frozen Chicken and Vegetable Potstickers - 12oz - Good & Gather™

Good & GatherOnly at target
4.5(1175)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Just Bare Original Roasted Bite - 19.2oz

$10.99
Just BareNew at target
4.7(314)
Loved for: easy to prepare
SNAP EBT eligible

No Antibiotics Ever All Natural Chicken Wings - Frozen - 48oz - Good & Gather™

$10.19($0.21/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(1217)
Loved for: easy to cook
SNAP EBT eligible

Tyson Trimmed & Ready Thin-Sliced Boneless & Skinless Chicken Breast - 0.76-1.988lbs - price per lb

$6.08 max price($5.29/lb)
Final price will be based on weight.

Diced Grilled Chicken Breast Multipack - 3oz/5pk - Good & Gather™

All Natural Boneless & Skinless Chicken Breast - Frozen - 64oz - Good & Gather™

$12.99($0.20/ounce)
Good & GatherOnly at target
4.3(512)
Loved for: great flavor
SNAP EBT eligible

Sponsored

Skip to next section

Get top deals, latest trends, and more.