Target New ArrivalsHalloweenClothing, Shoes & AccessoriesHome & DecorKitchen & DiningPatio, Lawn & GardenGroceryHousehold EssentialsBabyBeautyTarget Beauty StudioPersonal CareSports & OutdoorsPetsHealthWellnessSchool & Office SuppliesToys & GamesElectronics & TechVideo GamesBooks, Music & MoviesParty SuppliesGift IdeasGift CardsShop by CommunityTarget OpticalDealsClearanceNew ArrivalsBack to SchoolCollegeTop DealsTarget Circle DealsWeekly AdShop Order PickupShop Same Day DeliveryRegistryRedCardTarget CircleFind Stores

canned meals

557 results for “canned meals”

Stouffers Size Chicken Alfredo Meal - 31oz: High Protein, No Added Sugar

$8.99($0.29/ounce)
reg $10.99
Sale

Smoked Sliced Tri-Tip Beef - Good & Gather™ 14oz

$11.99

Amy's Frozen Gluten Free Aged Cheddar Mac & Cheese Bowl - 9oz

$6.29($0.70/ounce)
4.3(51)
Loved for: rich flavor
SNAP EBT eligible

Dolly Parton's Frozen Chicken & Dumplings Meal - 12oz

Devour All Day Breakfast Steak n' Eggs with Gravy - 9oz

$3.59($0.40/ounce)

Kevin's Natural Foods Butter Chicken - 16oz

$10.49

Stouffer's Five Cheese Lasagna Party Size Dinner - 96oz: High Protein, No High Fructose Corn Syrup

$15.99($0.17/ounce)
reg $18.79
Sale

Marie Callender's Garlic Butter Steak Bites - 11.75oz

$3.89($0.33/ounce)

Bettr Bowl Frozen Beef Birria Rice Bowl - 9oz

$4.99($0.55/ounce)
4(20)
Loved for: flavorful
SNAP EBT eligible

MiLa Chicken and Mushroom Rice Bowl - 9.5oz

Sponsored

Amy's Frozen Mac & Cheese Snacks- 6oz/2ct

MiLa Sweet and Sour Pork Rice Bowl - 9.5oz

Bettr Bowl Lemon Cilantro Chicken Burrito Bowl - 9oz

$4.99($0.55/ounce)
4.7(14)
Loved for: flavorful taste
SNAP EBT eligible

Stouffer's Supreme Three Cheese Shells and Cheese Box Macaroni - 12oz

Stouffer's Five Cheese Mac and Cheese Frozen Pasta Meals - 8oz​

Real Good Gluten Free Grande Cheese Enchiladas - 9oz

$4.99($0.55/ounce)

Lean Cuisine Signature Salisbury Steak with Mac and Cheese High Protein Microwave Meal - 9.5oz

$3.39($0.36/ounce)

MiLa Black Pepper Beef Rice Bowl – 9.5oz

Sponsored

Get top deals, latest trends, and more.